کد خبر: 1157787 A

در صحن علنی امروز؛

رئیس مجلس شورای اسلامی پیش از آغاز جلسه علنی ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی سوسنگرد و روز حماسه و ایثار گفت: امروز ما و مسئولان باید در سختی ها کنار مردم و مستعضفان باشیم و مشکلات آنها را حل و فصل کنیم.

به گزارش ایلنا، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز(۲۶ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی پیش از آغاز جلسه، ضمن تبریک ۲۶ آبان ماه که مصادف با سالروز آزادسازی سوسنگردی است، گفت: این روز، روز رشادت مردان و زنان این خطه در شهر سوسنگرد بود که شاهد بودیم تا تانک های رژیم بعثی و صهیونیستی وارد سوسنگرد شوند، زن و مرد در دشت آزادگان جنگیدند؛ این روز را گرامی داشته و یاد همه شهدا و رزمندگان این خطه به خصوص خوزستان را گرامی می داریم.

وی ادامه داد: دیروز نیز روز ۲۵ آبان ماه مصادف با روز حماسه و ایثار و از روزهای به یادماندنی در استان و شهر اصفهان بود که در یک روز، ۳۷۰ شهید در این شهر تشییع شد و همزمان بیش از هزار نفر به جبهه اعزام شدند که از افتخارات و جانفشانی های این ملت بود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: ما به عنوان نمایندگان و همه مسئولان باید به این روز خون و شهادت و به خصوص به مردم و مستضعفان که ایستادند و عزت و افتخار آفریدند و خون دادند، توجه کنیم و امروز ما هستیم که باید در سختی ها کنار آنها باشیم و مشکلات آنها را حل و فصل کنیم.

انتهای پیام/
اصفهان جلسه علنی صحن علنی مجلس شورای اسلامی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر