کد خبر: 1140541 A

سردار فدوی:

جانشین فرمانده سپاه گفت: امروز با همه کشورهای همسایه و کشورهای مسلمان آنچنان پیوستگی داریم که شیطنت شیاطین نمی‌تواند در آن خدشه‌ای وارد کند.

به گزارش ایلنا، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر چهارشنبه در حاشیه ششمین اجلاسیه بین المللی مجاهدان در غربت که در مجتمع فرهنگی تلاش تهران برگزار شد، در پاسخ به ادعای مقامات رژیم صهیونیستی در رسانه‌های متعلق به این رژیم مبنی بر اینکه به دلیل حمایت جمهوری آذربایجان از آمریکا و رژیم صهیونسیتی، نیروهای جمهوری اسلامی ایران توانایی پاسخگویی به تحرکات آذربایجان را ندارد تاکید کرد: امروز نگاه کنید به خود صهیونیست‌ها که بیش از ۷۰ سال است مورد پشتیبانی همه دنیای کفر و جبهه شیطان قرار گرفته است به چه وضعیتی افتاده است.

وی با تاکید بر اینکه ما امروز با همه کشورهای همسایه و کشورهای مسلمان آنچنان پیوستگی داریم که شیطنت شیاطین نمی‌تواند در آن خدشه‌ای وارد کند، افزود: این شیطنت مقامات و رسانه‌های صهیونیستی است که از این حرف ها م یزنند؛ نباید برای حرفهای باطلی از این نوع ارزشی قائل شد؛ چراکه توجه به این حرف‌ها، موجب دستیابی آنها به اهداف رسانه‌ای خود می‌شوند. امروز آمریکایی‌ها به شکست و استیصال خود نسبت به ایران اعتراف می‌کنند.

جانشین فرمانده سپاه همچنین در پاسخ به پرسشی درباره عکس یادگاری رئیس جمهوری آذربایجان با یک پهپاد متعلق به رژیم صهیونیستی با بیان اینکه «گرفتن عکس با محصول کشور دیگر افتخاری ندارد»، اظهار کرد: پهپادهای برد بلندی که یمنی‌های دل‌داده انقلاب اسلامی خودشان ساختند عزت و افتخار آن است.

انتهای پیام/
انقلاب اسلامی ایران جمهوری اسلامی ایران مسلمان فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر