کد خبر: 1136852 A

سردار فدوی:

جانشین فرمانده کل سپاه در دیدار با اعضای شورای با بیان اینکه واقعا فرصت‌ها کم است و تا چشم برهم بزنیم زمان کار کردن پایان می‌یابد بنابراین هر لحظه را باید غنیمت شمرد، تصریح کرد: ظرفیت‌های بسیاری در کشور وجود دارد و باید برای خدمت به مردم از آن‌ها استفاده کرد.

به گزارش ایلنا، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه بیان اینکه واقعا فرصت‌ها کم است و تا چشم برهم بزنیم زمان کار کردن پایان می‌یابد بنابراین هر لحظه را باید غنیمت شمرد، اظهار داشت: امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس مهمان شورای شهر تهران است، افزود: شورای شهر ششم که انقلابی است و شهردار تهران هم که رزمنده و جانباز و بسیار قبراق است باید خیلی اقدامات در شهر را سریع انجام دهند. 

وی با بیان اینکه گفته می‌شود از کل عبادات، نه تای آن خدمت به مردم است اضافه کرد: باید عواملی که باعث تعلل در خدمت به مردم می‌شود، کنار گذاشته شود، در گذشته می‌گفتند خیلی از کارها نمی‌شود، اما هم اکنون کارها خود به خود انجام می‌شود و در همین مدت کوتاه با تلاش، کارهای بزرگی انجام شده است این درحالی است که در گذشته می‌گفتند، نمی‌شود. 

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: ظرفیت‌های بسیاری در کشور وجود دارد و باید برای خدمت به مردم از آن‌ها استفاده کرد. 

وی به دفاع مقدس و تلاش‌های رزمندگان اسلام در مقابله با دشمن اشاره کرد و گفت: چه کسی فکر می‌کرد که رزمندگان در برابر همه عالم و خبائث پیروز شوند. آن زمان خودشان می‌گفتند ۸۴ کشور در جنگ با ایران بودند، اما با مقاومت و ایستادگی ظفر ایجاد شد. این نتیجه عملگرایی رزمندگان و فرماندهان بود.

انتهای پیام/
شورای شهر تهران سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر