کد خبر: 1130800 A

تذکر رشیدی کوچی درصحن علنی مجلس:

نماینده مجلس یازدهم با اینکه سکوت در برخی جاها جفا در حق مجلس و مردم است، تصریح کرد: آنچه مسلم است انقلابی‌گری با بی‌تفاوت بودن زاویه دارد بنابراین نباید فراموش کنیم که حقیقت موجود از طریق مانیتورها در مجلس نمایش داده می‌شود و مردم آن را مشاهده می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جلال رشیدی کوچی در تذکر شفاهی خود در صحن علنی امروز سه‌شنبه ۲۳ شهریورماه مجلس با بیان اینکه این تذکر را در ابتدا به خود و سپس به همکاران می‌دهم چراکه سکوت در برخی جاها جفا در حق مجلس و مردم است، تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان فرمودند که باید وکلای ملت حضوری فعال در جلسات کمیسیون‌ها و صحن داشته باشند. 

وی افزود: مردم نگران هستند و با دقت رفتار نمایندگان را رصد می‌کنند اما جای نگرانی وجود دارد وقتی یک چهارم نمایندگان در صحن حاضر نیستند که به مواردی که بررسی می‌شود، رأی دهند. این در حالی است که کلمه به کلمه‌ای که اینجا مطرح می‌شود در زندگی میلیون‌ها انسان تأثیر دارد. 

 نماینده مردم در مجلس یازدهم یادآور شد: این حجم از بی‌تفاوتی برای مجلسی که به آن لقب انقلابی داده شده، نگران‌کننده است ضمن اینکه باید به این نکته توجه کنیم که در روز قیامت برای هر کدام از ثانیه‌ها که در اینجا حضور داشتیم از ما سوال می‌کنند. متأسفانه بی‌تفاوتی برخی نمایندگان در رأی دادن به موارد مورد بررسی در صحن به دفعات تکرار می‌شود تا جایی که رئیس مجلس باید هر روز در این رابطه تذکر بدهد. 

نماینده مرودشت و پاسارگاد در مجلس تصریح کرد: آنچه مسلم است انقلابی‌گری با بی‌تفاوت بودن زاویه دارد بنابراین نباید فراموش کنیم که این حقیقت موجود از طریق مانیتورها در مجلس نمایش داده می‌شود و مردم آن را مشاهده می‌کنند.

انتهای پیام/
انقلابی‌گری جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر