کد خبر: 1123732 A

دریادار ایرانی:

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه نیروی دریایی ارتش با هوش و استعداد متخصصان هر ناممکنی را ممکن می‌سازد، گفت: مجموعه نیروی دریایی ارتش و به‌ویژه فرماندهی فنی باید با تلاش و دقت مضاعف موجب پیشرفت‌های روزافزون شود تا در سطح کلان شعار راهبردی این نیرو را متبلور کند.

به گزارش ایلنا، آیین تکریم و معارفه فرمانده فنی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با حضور دریادار شهرام ایرانی فرمانده نداجا و حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین صنعت پور امیری رییس اداره عقیدتی سیاسی نداجا و جمعی از فرماندهان و معاونین در ستاد نداجا برگزار شد.

دریادار ایرانی پیشرفت و صعود ممتد نیروی دریایی ارتش در عرصه‌های مختلف را یک تکلیف دانست و افزود: مسیر ما باید، مسیر ارتقاء و اعتلا باشد و این موضوع به تلاش جهادی و حساب‌شده نیاز دارد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش، «راه ما راه امام حسین علیه‌السلام است» را شعار راستین نیروی دریایی ارتش عنوان کرد و گفت: به دلیل ظرفیت چشم‌گیری که در این نیروی راهبردی وجود دارد، مجموعه نیروی دریایی ارتش می‌تواند با بهره‌گیری از هوش و استعداد متخصصان و استفاده از ویژگی‌های مثبت کارکنان مانند وظیفه‌شناسی و تلاش‌های‌ بی‌شائبه و با تکیه‌ بر تجارب گذشتگان و پیشکسوتان هر ناممکنی را ممکن سازد.

وی گفت: این‌که می‌گوییم «راه ما راه حسین علیه‌السلام است» این همان ویژگی وظیفه‌شناسی و پادررکاب بودن است که با این نگاه می‌توانیم کارهای بزرگی را به انجام برسانیم.

دریادار ایرانی با تأکید بر اهمیت جایگاه استراتژیک فرماندهی فنی در سطح نیرو، گفت: فرمانده فنی، یک محور اصلی در نداجا است و اگر بخواهیم فرامین فرماندهی معظم کل قوا در زمینه خودکفایی و بی‌تأثیر کردن تحریم‌ها را به سرمنزل مقصود برسانیم مجموعه نیروی دریایی ارتش و به‌ویژه فرماندهی فنی باید با تلاش و دقت مضاعف موجب پیشرفت‌های روزافزون شود تا در سطح کلان شعار راهبردی این نیرو را متبلور کند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تشکر از زحمات و تلاش‌های ناخدایکم علیرضا ظهیرنیا، انتصاب دریادار دوم عباس فاضل نیا را به‌عنوان فرماندهی فنی این نیرو تبریک گفت و افزود: فاضل‌نیا زمان فرماندهی کارخانجات نیروی دریایی ارتش ثابت کرد که با ابتکار و نوآوری خود در زمینه تسلیحاتی می‌تواند در راستای تحقق هرچه بیشتر اقتدار جمهوری اسلامی ایران مأموریت‌های محوله را به انجام برساند.​

انتهای پیام/
نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران دریادار شهرام ایرانی فرمانده نداجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر