کد خبر: 1121337 A

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:

فرمانده نیروی پدافند هوایی در پیامی ضمن تبریک روز پزشک تاکید کرد: آنها برای نجات همنوعان از جان گذشتند و با صلابت، تعصب و اقتدار روز افزون در کنار هموطنان ایستادند.

به گزارش ایلنا، در متن امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد به مناسبت روز پزشک آمده است: روز پزشک، فرصتی برای تجلیل از اسطوره هایی است که جانانه همچون جهاد اصغر از حریم سلامت مردم عزیز این سرزمین، پاسداری کردند؛ آنان‌که برای نجات هم‌نوعان از جان گذشتند و با صلابت، تعصب و اقتدار روز افزون در کنار هموطنان عزیزمان ایستادند. 

در ادامه این پیام آمده است: اینجانب به نمایندگی از کارکنان غیور نیروی پدافند هوایی ارتش با تبریک این روز به همه ی مدافعان سلامت در کشور و بویژه نیروی پدافند هوایی، در برابر جان فشانی، دلسوزی، فداکاری و مسئولیت پذیری پزشکان و تمام ارکان نظام سربلند سلامت ایران، سر فرود می‌آوریم و قطعا حافظه تاریخی ملت، این فداکاری‌ها را در تراز جانبازی‌های رزمندگان وطن قرار خواهد داد.

وی در این پیام تاکید کرد:  ایران عزیز تا همیشه به فرزندانی این‌چنین که حافظان سلامت و آورنده بخش بزرگی از امنیت روانی جامعه هستند خواهد بالید که تاریخ‌ساز بوده‌اند و گره‌گشا.


 

انتهای پیام/
امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر