کد خبر: 1120612 A

رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع:

رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در پیامی نوشت: اقتدار دفاعی و نظامی ایران برای تهدید هیچ کشور و ملتی نیست برای جلوگیری از تهدید و برای حفظ امنیت کشور است.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام سیدضیاءالدین آقاجانپور روز یکشنبه در پیامی  ۳۱ مرداد با تبریک روز صنعت دفاعی کشور را به دانشمندان، فرهیختگان، مهندسین، متخصصین و کارکنان پرتلاش وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تبریک، نوشت: دست و بازوی توانمند آنان را می‌بوسم.

رییس عقیدتی سیاسی وزارت دفاع افزود: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار است،  اقتدار دفاعی و نظامی ایران برای تهدید هیچ کشور و ملتی نیست،  برای جلوگیری از تهدید و برای حفظ امنیت کشور است.

آقاجانپور تصریح کرد: باید قوی بشویم تا دشمن تهدید نکند و نظام سلطه خواسته‌های نامشروع خود را به ما تحمیل نکند.

وی عنوان کرد: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به ملت شریف ایران اطمینان می‌دهد در اجرای اوامر ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای عزیز،  راه اقتدار را با قوت پیش خواهد برد، قدرت دفاعی و نظامی کشور به هیچ وجه قابل مذاکره و چانه زنی نیست.

رییس عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بیان کرد: سلام و درود خدا بر هزار شهید صنعت دفاعی کشور بویژه شهیدان چمران، نامجو، فکوری و دانشمند برجسته و ممتاز هسته‌ای و دفاعی کشور شهید محسن فخری‌زاده که در مسیر ارتقاء اقتدار دفاعی و نظامی کشور جان خود را فدای جانان کردند.

 

انتهای پیام/
ایران صنعت وزارت دفاع امنیت نظام سلطه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر