کد خبر: 1119031 A

مرحبا:

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: وزرای دفاع و کشور با حضور در کمیسیون اقتصادی برنامه‌های خود را تشریح کردند.

غلامرضا مرحباء سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی در تشریح جلسه امروز ( دوشنبه ۲۵ مردادماه) کمیسیون متبوع خود، گفت: احمد وحیدی وزیر پیشنهادی برای تصدی وزارت کشور با حضور در کمیسیون اقتصادی مجلس برنامه‌های خود را برای مدیریت وزارت کشور ارائه کرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تمرکز زدایی و افزایش اختیارات استانداری‌ها، مدیریت شایسته تقسیمات کشوری و نحوه اجرای انتخابات‌، اصلاح سیاست‌های انتخاب استاندار، ضرورت شایسته گزینی و استفاده از ظرفیت‌های محلی برای انتخاب فرمانداران، مسائل مربوط به اتباع بیگانه،  تقویت و تامین تجهیزات نیروی انتظامی  از جمله مواردی بود که در جلسه امروز مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، افزود: در ادامه جلسه میزبان آقای محمدرضا قرایی آشتیانی وزیر پیشنهادی برای تصدی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بودیم که وی در ابتدا گزارشی از برنامه‌های خود برای مدیریت این مجموعه ارائه کرد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تقویت بنیه دفاعی کشور و بهبود خدمات رسانی به نیروهای مسلح  از جمله محورهای اصلی برنامه های وزیر پیشنهادی دفاع بوده که در جلسه امروز مورد بحث و بررسی قرار گفت.

 

انتهای پیام/
کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیروهای مسلح وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح وزارت کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر