کد خبر: 1116835 A

موسوی در نطق میان دستور:

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر کاندیداهایی را که به مجلس معرفی می‌کنید، کارایی لازم را نداشته باشند به آنها رأی نمی‌دهیم؛ ما شایسته سالار هستیم.

به گزارش ایلنا، در نشست علنی صبح امروز(چهارشنبه، ۲۰ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با اشاره به انتخاب رئیسی به عنوان رئیس جمهور که انتخابی شایسته و به جا بود، گفت: نمایندگان انقلابی که امید و انتظار مردم بوده و فرمایش رهبری در این زمینه نیز مصرح است، برای انتخاب آیت الله رئیسی سنگ تمام گذاشتند.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتظارات از رئیس جمهور اظهار کرد: نمایندگان دیروز در انتخابات خدمت کرده و مردم نیز پای صندوق های رأی آمدند اما امروز مطالبه گر هستیم و مشکلات مردم و کشور را از ایشان مطالبه می کنیم.

وی ادامه داد: باید به استان های محروم و کمتر توسعه یافته، از جمله سیستان و بلوچستان، کردستان، ایلام و اردبیل رسیدگی شود و امیدواریم در کاندیداهایی که برای بدنه دولت معرفی می شوند، از شمال غرب نیز حداقل دو سه نفر برای استفاده در بدنه دولت انتخاب شوند تا خدمتگزار باشند که در حال حاضر نیز حدود ۱۰۰ نفر آذری زبان در این مجلس داریم که تقریبا یک سوم آن است.

موسوی اضافه کرد: در شمال غرب کشور افراد پای کار و شایسته بسیاری داریم و امیدوارم مجلس نیز به معنای واقعی کلمه توجه کند؛ همچنین توصیه می کنم افرادی که برای وزارتخانه ای معرفی شدند تا در مجلس رأی اعتماد بگیرند باید بدانند که نباید از کوپن آقای رئیسی استفاده کرده و باید به مجلس برنامه دهند.

این عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در ادامه با تأکید بر اینکه این مجلس انقلابی و متفکر بوده و افراد شایسته داریم، خطاب به رئیسی گفت: اگر کاندیداهایی به مجلس معرفی می کنید کارایی لازم را نداشته باشند به آنها رأی نمی دهیم؛ ما شایسته سالار هستیم و هر وزیری می آید باید در بدو ورود آستین های خود را بالا بزند تا مشکل شیوع کرونا، معیشت و بیکاری را برطرف کند.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه دولت و مجلس باید با همکاری هم به مشکلات توجه کنند، خاطرنشان ساخت: ۴۲ سال از انقلابی که متعلق به شهدا، شهید سلیمانی ها و جانبازان است گذشت و مشکلات پابرجاست که باید برطرف شود.

 

انتهای پیام/
جانبازان مجلس شورای اسلامی مشکلات مردم اردبیل عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر