کد خبر: 1109329 A

خدابخشی در تذکر شفاهی:

نماینده الیگودرز در مجلس با تأکید بر اینکه نرخ بیکاری و آسیب‌های اجتماعی در شهرستان الیگودرز بسیار بالا است، گفت: احساس تبعیض زمینه تحریک ضد انقلاب در شهرستان الیگودرز را فراهم کرده است.

به گزارش ایلنا، محمد خدابخشی در جلسه علنی امروز (دوشنبه، ۴ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی چند نکته در مورد اتفاقات ناگوار اخیر در شهرستان الیگودرز عنوان و تصریح کرد: نکته اول اینکه مردم الیگودرز همواره همگام و همراه با نظام و انقلاب اسلامی بودند و در مقاطع مختلف از جمله انتخابات ریاست جمهوری که مشارکت بسیار بالایی داشتند، این مسئله را ثابت کردند.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این شهرستان بیش از ۶۱۲ شهید و هزار و ۴۸۰ جانباز داشته بنابراین صف مردم الیگودرز از صف مخالفان نظام و انقلاب جدا است.

وی ضمن قدردانی از خدمات ارزنده ۴۳ سال گذشته انقلاب در مناطق مختلف کشور عنوان کرد: متأسفانه احساس تبعیض، زمینه تحریک ضد انقلاب را فراهم می‌کند. در شهرستان الیگودرز نرخ بیکاری و آسیب‌های اجتماعی رو به افزایش و بالا است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: طرح هایی که برای کاهش نرخ بیکاری در شهرستان تعریف شده، روی زمین مانده و وزیر کار طرح‌هایی را کلنگ‌زنی کرده که انتظار داریم این طرح‌ها هر چه سریعتر اجرا شود؛ متأسفانه عضو هیأت مدیره‌ای که می‌گوید فلان طرح به جای الیگودرز باید در منطقه من اجرایی شود و وقتی بررسی می‌کنیم می‌بینیم صدها طرح در منطقه بدون پشتوانه کارشناسی اجرایی شده، صلاحیت عضویت در آن هیأت مدیره را ندارد.

انتهای پیام/
خدابخشی نماینده الیگودرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر