کد خبر: 1109291 A

ورناصری در تذکر شفاهی مدعی شد؛

نماینده مسجدسلیمان در مجلس با انتقاد از نحوه مدیریت آب در استان خوزستان گفت: نه تنها رئیس‌جمهور محدودیت اختیارات نداشته بلکه طبق قانون اساسی دست وی برای اقدامات لازم باز بوده است.

به گزارش ایلنا، علیرضا ورناصری قندعلی در جلسه علنی امروز (دوشنبه، ۴ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: روحانی عملکرد مناسبی نداشت و به کرات ادعای محدودیت اختیارات ریاست جمهوری را داشت که همین باعث تشدید رنج تشنگی مردم خوزستان شد و برای حل مشکلات خوزستان چند سال تعلل شد در حالی که این استان در اقتدار سیاسی و نظامی کشور پیشران بوده است.

نماینده مسجدسلیمان و لالی و هفتگل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه مردم خشکسالی را ناشی از آسمان نمی‌دانند بلکه ناشی از سوء تدبیر رئیس جمهور و برخی از اعضای کابینه می‌دانند، عنوان کرد: رئیس جمهور سوگند خورد از مردم صیانت کند لذا باید از اتاق شیشه‌ای خود خارج می‌شد و از نقاط محروم بازدید می‌کرد تا شاهد بحران امروز نباشیم.

این عضو مجمع استان خوزستان با اشاره به اصول ۱۲۶، ۱۲۷، ۱۳۴ و ۱۷۶ قانون اساسی که به واسطه آن رئیس‌جمهور در کلیه دستگاه‌های اجرایی کشور سیطره داشته و دستش باز بوده است، خاطر نشان کرد: مجمع نمایندگان استان خوزستان و چهارمحال بختیاری بارها مشکل خود را فریاد زده‌اند که در مدیریت آب سیاسی‌کاری شده است.

انتهای پیام/
ورناصری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر