کد خبر: 1109261 A

کریمی فیروزجائی قرائت کرد؛

عضو هیأت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش ایلنا، کریمی فیروزجائی در نشست علنی امروز (دوشنبه، ۴ مردادماه) مجلس شورای اسلامی،  تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

تذکر حبیب الله دهمرده نماینده زابل به رئیس جمهور: چرا علیرغم تذکرات فراوان در رابطه با ریزگردهای سیستان، اقدامی صورت نمی گیرد و تذکر به رئیس جمهور: چرا در رابطه با انتقال آب از دریای عمان به استان سیستان و بلوچستان اقدام جدی صورت نمی گیرد و تذکر دیگری به وزیر نیرو: چرا در رابطه با آب شرب مردم اقدام جدی صورت نمی گیرد و تذکر به وزیر نیرو: چرا در رابطه با قطعی آب و برق اقدام جدی صورت نمی گیرد.

تذکر کیومرث سرمدی نماینده اسدآباد به همراه ۳۰ تن از نمایندگان به وزیر جهاد کشاورزی درباره لزوم حمایت از کشاورزان و باغداران خسارت دیده از سرمازدگی در شهرستان اسدآباد و تذکر به همراه ۲۷ نماینده دیگر به وزیر نیرو درباره ضرورت حل مشکل کم آبی و فرسودگی شبکه آب رسانی روستاهای شهرستان اسدآباد.

تذکر سیدسلمان ذاکر نماینده ارومیه به وزیر رفاه درباره لزوم برنامه ریزی برای پیشگیری از اعتیاد جوانان و ضرورت رسیدگی به پایین آمدن سن اعتیاد به دانش آموزان مقطع متوسطه و تذکر دیگری به وزیر رفاه: لزوم حمایت از کمپ های ترک اعتیاد و ضرورت پرداخت یارانه های این مؤسسات و تذکری به وزیر رفاه درباره لزوم حل مشکلات بیمه ای کارکنان مراکز اقامتی و درمانی اعتیاد.

تذکر جعفر راستی نماینده شبستر به همراه ۵۳ نماینده به وزیر جهاد کشاورزی درباره لزوم تسریع در جبران خسارت کشاورزان.

تذکر جعفر قادری نماینده شیراز به همراه ۶۸ نماینده دیگر به وزیر صمت: ضرورت ساماندهی بازار سیمان و حل مشکل مردم.

تذکر علی علیزاده برمی نماینده دامغان به همراه ۴۱ نماینده دیگر به رئیس جمهور و وزرای اطلاعات، جهاد کشاورزی، صمت و کشور: لزوم تسریع در رسیدگی به مشکلات دامداران و تذکر وی به همراه ۴۲ نماینده دیگر به رئیس جمهور و وزیر صمت: ضرورت رفع موانع تولید واحدهای تولیدی.

تذکر رسول فرخی میکال نماینده لاهیجان به همراه ۴۴ نماینده به رئیس جمهور: ضرورت تشکیل کارگروه تخصصی جهت پیشگیری از افزایش قیمت کالاها در پایان سال.

تذکر ابراهیم متینیان نماینده رامهرمز به وزیر نفت: چرا شرکت ملی نفت هیچ اقدامی جهت ساخت بیمارستان یا درمانگاه تخصصی در شهرستان های رامهرمز و رامشیر با وجود قرار گرفتن میدان نفتی مارون در این منطقه انجام نداده است.

تذکر حسن رئیسی نماینده میناب به وزیر کشور: ضرورت اجتناب نیروی انتظامی از تعقیب و گریز خودروها در مناطق مسکونی و معابر پر تردد.

تذکر فاطمه محمدبیگی نماینده قزوین به همراه ۲۷ نفر از نمایندگان به وزیر کشور: ضرورت تسریع در تأمین ایمن سازی و اصلاح جاده های ارتباطی روستاهای الموت که دچار رانش شده اند و تذکر دیگری به همراه ۵۷ نفر از نمایندگان به وزیر بهداشت: لزوم پاسخگویی در خصوص نقص عملکرد این وزارتخانه در اجرای سیاست های کلی جمعیت و موضع گیری برخلاف سیاست ها در عزل و نصب مشاوران و تذکر دیگری به همراه ۲۳ نفر از نمایندگان به وزیر نیرو: علت عدم تأمین اعتبار طرح های عمرانی احداث سد.

 تذکر علی اصغر عنابستانی نماینده سبزوار به همراه ۳۶ نفر از نمایندگان به وزیر بهداشت و درمان درخصوص لزوم رسیدگی به اخراج تعداد زیادی از نیروهای بیمه سلامت در سراسر کشور به بهانه حذف دفترچه های درمانی

 تذکر سید سلیمان ذاکر نماینده ارومیه به وزیر راه و شهرسازی درخصوص لزوم حل مشکلات مسکن مهر نسیم خرداد گلشهر در مسکن مهر کارمندان شهرداری ارومیه

 تذکر محمدحسین حسین زاده بحرینی نماینده مشهد و کلات به وزیر بهداشت و درمان درخصوص ضرورت لغو آزمون ارتقا و گواهینامه پزشکی و واگذاری این امر به دانشگاه های علوم پزشکی

 تذکر حسین حسین زاده نماینده لارستان به همراه ۱۰ نفر از نمایندگان به وزیر ورزش و جوانان درخصوص لزوم تسریع در تکمیل طرح مجتمع ورزشی محبی شهرستان گراش

انتهای پیام/
کریمی فیروزجائی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر