کد خبر: 1108623 A

دریادار سیاری:

معاون هماهنگ کننده ارتش تاکید کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در مناطقی که استقرار دارد با تمام امکاناتی که باید در آن محل به کار بگیرد در زمین و دریا و هوا آمادگی دفاع از مرزهای کشور را دارد.

به گزارش ایلنا، امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش روز یکشنبه در حاشیه مراسم پانزدهمین دوره رزم مقدماتی کارکنان وظیفه نخبه کشور که در مرکز شهدای ۰۱ نیروی زمینی ارتش برگزار شد، با تاکید بر اینکه مرزهای کشور در آمنیت کامل است، اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در مناطقی که استقرار دارد با تمام امکاناتی که باید در آن محل به کار بگیرد در زمین و دریا و هوا آمادگی دفاع از مرزهای کشور را دارد. 

وی با تاکید بر این که توان رزمی ارتش بسیار بالا است، گفت: امروز ارتشی کاملا آموزش دیده، با مهارت و با ایمان را همراه با تجهیزات متناسب با تهدیدات روز در اختیار داریم و ارتش با استفاده از علم و دانش به تجهیزات مناسبی دسترسی پیدا کرده است. 

معاون هماهنگ کننده ارتش افزود: ارتش همچنین در بحث «مردم یاری» تحت عنوان ارتش فدای ملت اقدامات ارزشمندی در مبارزه با ویروس کرونا انجام داده است. 

وی اضافه کرد: ارتش از اسفند ۹۸ با راه اندازی نقاهتگاه‌ها و در اختیار گذاشتن بیمارستان‌ها و کادر بهداشت و درمان ارتش و رفع آلودگی‌ها وارد عمل شد و امروز هم درسرعت دادن به فرایند واکسیناسیون وارد عمل شده و مراکز متعددی را در این زمینه تجهیز کرده است. 

دریادار سیاری با تاکید بر این که سرعت دادن به واکسیناسیون بستگی به میزان واکسنی است که وزارت بهداشت تامین کند گفت: در تهران چندین ایستگاه واکسیناسیون را برقرار کردیم. از جمله می‌توان به راه اندازی ایستگاه‌های خودرویی در دژبان ارتش و هوا نیروز اشاره کرد. به استان‌ها هم اعلام کردیم هر جا لازم باشد ارتش آمادگی دارد ضمن ارائه خدمات قبلی در مقابله با شیوع بیماری در بحث واکسن هم اقدامات لازم را انجام دهد. 

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: در سیستان و بلوچستان بنا به تدبیر و دستور فرمانده کل ارتش، نیروی زمینی مستقر شد و با ایجاد بیمارستان صحرایی و تامین امکانات آبرسانی و بهداشتی به کمک مردم شتافت و با اقدامات ارزشمندی که سیستان و بلوچستان انجام داد رضایت مردم را فراهم کرد. 

وی خاطرنشان کرد: افتخار ما این است در جاهایی که مردم نیاز به کمک دارند، کمک کنیم همانطور که در بحث آبرسانی به خوزستان با امکانات خود وارد شده تا بتوانیم اندکی از مشکلات مردم را حل کنیم.

انتهای پیام/
امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر