کد خبر: 1106445 A

امیر مرادی:

فرمانده تیپ ۱۷۷ شهید نصر اصفهانی گفت: امروز دشمنان نظام اسلامی می‌دانند اگر کوچکترین خطایی از آنان سر بزند با کوبنده‌ترین پاسخ نیروهای مسلح مواجه خواهند شد.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ دوم ضرغام مرادی در مراسم استقبال از غیورمردان ارتش اظهار داشت: تیپ ۱۷۷ شهید نصر اصفهانی ارتش برای تامین امنیت و جلوگیری از ورود عناصر تکفیری و داعش در مرزهای شرقی کشور مستقر شد و امروز پس از سه سال به حوزه سرزمینی خود بازگشت.

وی تصریح کرد: پس از فروپاشی داعش در شامات که با تلاش فرمانده جبهه مقاومت شهید سلیمانی و رزمندگان مدافع حریم ولایت و امامت انجام گرفت حدود ۱۵ هزار نفر از عناصر داعش و تکفیری به افغانستان منتقل شدند و این نگرانی را ایجاد کرد که مبادا در مرزهای شرقی کشور ناامنی ایجاد شود.

فرمانده تیپ ۱۷۷ تربت حیدریه افزود: بنا به دستور ستاد کل نیروهای مسلح و اوامر فرماندهی ارتش جمهوری اسلامی و به تدبیر قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش، غیورمردان تیپ ۱۷۷ همراه با سه تیپ گروه مهندسی رزمی، گروه توپخانه و پشتیبانی منطقه مشهد در این سه سال در کنار نیروهای سپاه و مرزبانی برای تامین امنیت و جلوگیری از ورود نیروهای داعش و تکفیری، از مرزهای ایران اسلامی محافظت کردند.

امیرسرتیپ دوم ضرغام مرادی  تاکید کرد: امروز دشمنان نظام اسلامی می‌دانند اگر کوچکترین خطایی از آنان سر بزند با کوبنده‌ترین پاسخ نیروهای مسلح مواجه خواهند شد. مدت دو سال به‌عنوان خادم در کنار این عزیزان بودم که جزو بهترین روزهای زندگی من بود.

انتهای پیام/
فرمانده تیپ ۱۷۷ شهید نصر اصفهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر