کد خبر: 1105588 A

حسینی در تذکر شفاهی:

یک نماینده مجلس گفت: وضعیت کشور امروز مناسب نیست و مجلس برای کمبود آب و قطعی برق جلسه تشکیل دهد.

به گزارش ایلنا، سیدالبرز حسینی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۷ تیرماه) مجلس شورای اسلامی، ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام محمد باقر (ع) به وضعیت حساس کشور به دلیل مشکلات ناشی از خشکسالی، کمبود آب و قطع برق اشاره کرد و گفت: قطعا مجلس شورای اسلامی تحرک و اقداماتی در خصوص مشکلات مذکور داشته که در گزارش دکترمحمدباقر قالیباف رئیس مجلس در ابتدای جلسه بیان شد.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه نمایندگان در حوزه های انتخابیه خود حضور داشتند بهتر بود جلسه ای برای رسیدگی به مشکلات کمبود آب و قطعی برق در مجلس برگزار می شد چرا که در پایان دولت قرار داریم و پیگیری مشکلات مذکور توسط دولت کاهش پیدا کرده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس از مردم انتظار دارند در شرایط فعلی به مسائل مربوط به کمبود آب و قطعی برق بیشتر توجه کنند، افزود: با توجه به برنامه ای که در صحن چیده شده است، پیشنهاد می کنم جلسه ای برای بررسی وضعیت فعلی کشور در دستورکار قرار بگیرد.

وی با اشاره به افزایش افسارگسیخته قیمت سیمان، تعطیلی پروژه ها و خشکسالی تصریح کرد: با توجه به شرایط فعلی کشور لازم است گزارشی از وضعیت استان ها در مجلس ارائه شود. در حوزه انتخابیه بنده بسیاری از روستاها با مشکلات آب شرب مواجه بوده و کشاورزی آن ها نیز به دلیل کمبود آب در وضعیت نامناسبی قرار گرفته است.

 

انتهای پیام/
کمبود آب قطعی برق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر