کد خبر: 1104827 A

با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش؛

قرارگاه نیروهای واکنش سریع شهید فکوری پایگاه هوایی شهید بابایی اصفهان با حضور امیر سرتیپ نصیرزاده افتتاح و آغاز به کار کرد.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در این مراسم ضمن بازدید از محل استقرار، امکانات، تجهیزات داخلی و فعالیت‌های نیروهای واکنش سریع شهید فکوری پایگاه هوایی شهید بابایی اصفهان از نحوه عملکرد خوب این قرارگاه در اجرای رزمایش هایی گروگان و پاکسازی محیط ابراز رضایت کرد.

امیر نصیرزاده با اشاره به ضرورت تشکیل این قرارگاه در نیروی هوایی ارتش، خاطرنشان کرد: امروزه با توجه به شرایط حساس کشور و نیاز به صیانت از امنیت ایران اسلامی، آماده بودن یگان های عملیاتی برای نیروهای مسلح بویژه یگان های عملیاتی ارتش جمهوری اسلامی ایران امری حیاتی است.
قرارگاه های واکنش سریع به منظور مقابله با تهدیدات پیرامونی از جمله اغتشاشات، شورش ها و همچنین حوادث غیر مترقبه طبیعی در یگان مثل آتش سوزی، زلزله و .. در اکثر پایگاه های نهاجا تشکیل شده است

قرارگاه واکنش سریع یگان های نیروی هوایی ارتش متشکل از کارکنان زبده با آمادگی جسمانی بالا و تخصص های مختلف است که تحت آموزش‌های مستمر مطابق با تهدیدات روز قراگرفته و مجهز به سلاح های پیشرفته می باشند.

 

انتهای پیام/
نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر