کد خبر: 1104210 A

به حضور معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین، مدیر عامل شرکت مخابرات و رییس بنیاد تعاون بسیج تفاهم‌نامه‌ای فی‌مابین بسیج و مخابرات امضا شد.

به گزارش ایلنا، حضور سردار خراسانی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین، سلطانی مدیر عامل شرکت مخابرات، سردار حسن‌زاده معاون فنی ارتباطات و اطلاعات سازمان بسیج مستضعفین و تقی زاده رییس بنیاد تعاون بسیج در راستای کمک به حل مشکلات ارتباطی بویژه در مناطق محروم کشور تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین سازمان بسیج مستضعفین و شرکت مخابرات امضا شد. 

سردار مجید خراسانی با اشاره به ظرفیت عظیم بسیج گفت: اقشار و سازمان‌های مختلف بسیج از جمله بسیج سازندگی، بسیج دانشجویی و بسیج مهندسین آمادگی لازم جهت همکاری و توسعه ارتباطات در کشور به خصوص مناطق محروم و روستایی در حوزه سخت افزاری و نرم افزاری را دارد و برای پیشرفت کشور هر جا نیاز باشد بسیج آماده کمک می‌باشد. 

سلطانی مدیر عامل شرکت مخابرات با اشاره به نقش گسترده ارتباطات در جامعه امروز گفت: شرکت مخابرات به عنوان اصلی‌ترین زیر ساخت مخابراتی کشور با نیاز‌های مختلفی جهت توسعه روبرو است و با توجه به سابقه درخشان بسیج در دوران دفاع مقدس و نقش بسیج بعد از دفاع مقدس در عرصه‌های مختلف در جهت رفع نیازهای کشور آماده همکاری هر چه بیشتر با بسیج هستیم. 

وی در ادامه افزود: در مسایل مختلف اجتماعی فرهنگی و… هر جا که بسیجیان ورود کرده‌اند منشأ خیر و برکت بوده‌اند و هم اکنون شرکت مخابرات برای توسعه ارتباطات بویژه در روستا و مناطق محروم نیاز به ظرفیت سازمان بسیج دارد تا بتوانیم روند خدمت‌رسانی به مناطق محروم را افزایش دهد تا با همدلی بسیج بتوانیم مشکل ارتباطی مناطق محروم را حل کنیم.

انتهای پیام/
امضا تفاهم‌نامه فی‌مابین بسیج و مخابرات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر