کد خبر: 1103187 A

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این بازدید گفت: بیمارستان خاتم الانبیا(ص) نیروی دریایی ارتش در منطقه کنارک به وزارت بهداشت تحویل و تجهیز آن نیز در دو روز آینده آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا، سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از بیمارستان ۶۴ تخت‌خوابی خاتم الانبیا(ص) نیروی دریایی ارتش در کنارک اظهار داشت: ما در وزارت بهداشت تجهیز بیمارستان‌های دولتی متعلق به دانشگاه‌های علوم پزشکی را در دستور کار داریم اما به این واسطه که بیمارستان کنارک از سوی نیروی دریایی در اختیار مردم قرار گرفته است، به محض تحویل آن، تجهیزش را شروع می‌کنیم.

وی افزود: قرار است طی دو روز آینده بخش‌هایی از بیمارستان به ما تحویل داده شود و به سرعت تجهیز آن نیز شروع خواهد شد؛ درحال حاضر امکانات لازم بیمارستان را آماده کردیم و به محض تحویل تجهیز آن را شروع می‌کنیم.

وزیر بهداشت گفت: بیمارستان خاتم الانبیا(ص) کنارک بزرگ‌‌ترین بیمارستان نیروهای مسلح در سواحل مکران است که شامل بخش‌های مختلف داخلی، جراحی، دندانپزشکی، زنان و زایمان، اطفان، اورژانس، بینایی سنجی، آی سی یو و سی سی یو است. همچنین این بیمارستان دستگاه‌های سی تی اسکن، رادیولوژی هم اکسیژن درمانی هم دارد.

انتهای پیام/
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی سعید نمکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر