کد خبر: 1103184 A

رئیس اداره بهداشت و درمان ارتش:

دریادار دوم پزشک مصطفی مداح گفت: پس از فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی)، ارتش با تمام توان و امکانات خود جهت مقابله با ویروس کرونا وارد عرصه شده است.

به گزارش ایلنا، دریادار دوم پزشک مصطفی مداح رئیس اداره بهداشت و درمان ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اهمیت واکسیناسیون عمومی افزود: پس از فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی)، ارتش با تمام توان و امکانات خود جهت مقابله با ویروس کرونا وارد عرصه شده است.

وی با بیان اینکه امروز با تلاش متخصصان داخلی به واکسن کرونا دست پیدا کرده‌ایم، افزود: به زودی حجم بالایی از واکسن در اختیار عموم مردم قرار می‌گیرد؛ لذا نیاز است برای تسهیل در روند واکسیناسیون عمومی از مکان‌هایی با استاندارد‌های بهداشتی و اجتماعی برخوردار باشیم تا ضمن تکریم مردم، کار واکسیناسیون به سهولت انجام شود.

مداح با بیان اینکه امکان دارد روزانه واکسیناسیون ۵۰۰ هزار نفر را انجام دهیم، عنوان کرد: ارتش یکی از سازمان‌هایی است که امکانات خود را پای کار می‌آورد و همچنین دیگر سازمان‌های نیرو‌های مسلح نیز در این رابطه کمک خواهند کرد.

وی ادامه داد: امیدواریم با آمدن واکسن ایرانی، این ویروس منحوس را در کشور نابود کنیم و فعالیت‌های اجتماعی به شرایط عادی برگردد.

رئیس اداره بهداشت و درمان ارتش با اشاره به اقدامات ارتش در حوزه استفاده از پروتکل‌های بهداشتی در سطح نیرو‌های چهارگانه گفت: پادگان‌ها، مراکز آموزشی و دانشگاهی ارتش امروز از وضعیت مطلوبی در حوزه سلامت و بهداشت برخوردارند؛ همچنین کار واکسیناسیون کارکنان طبق شیوه نامه‌های وزارت بهداشت در ارتش انجام می‌شود.

انتهای پیام/
رئیس اداره بهداشت و درمان ارتش دریادار دوم مداح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر