کد خبر: 1103145 A

قائم مقام معاونت حقوقی قوه قضاییه

آیین تقدیر از کارمندان نمونه ستادی و کشوری معاونت حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین هادی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، صبح امروز دوشنبه (۲۱ تیرماه)، حجت الاسلام والمسلمین هادی قائم مقام معاونت حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه در مراسم تقدیر از کارمندان نمونه ستادی و کشوری این معاونت، با بیان اینکه در دین مبین اسلام بر الگوسازی‌های نیکو و تأثیر مطلوب آن در زندگی فردی و اجتماعی تأکید شده است، اظهار کرد: شناسایی و تقدیر از نیروهای خدوم در نظام اداری، نوعی الگوسازی به شمار می‌رود. در واقع شاخصی که کارمند نمونه را در میان سایرین برجسته می‌سازد «دغدغه‌مندی» خاص او نسبت به انجام بهینه وظایف و تکالیف خویش است.

وی الگوسازی از کارمندان پرتلاش و نمونه را یکی از عوامل تسری «تلاش‌مداری» در میان کارکنان ادارات برشمرد و خطاب به کارمندان نمونه حاضر در مراسم یادآور شد: از این پس،‌ توجه و نگرشی خاص نسبت به شما به عنوان یک «الگو» و «نمونه» در محیط شغلی ایجاد می‌شود و این مهم، مسئولیتی بزرگ را بر دوش شما قرار می‌دهد؛ در واقع باید به این موقعیت به چشم یک نعمت الهی نگریست و ضمن شکرگزاری نعمت یادشده، از این پس تداوم تلاش و اهتمام در انجام تکالیف، ارتقای توانمندی‌ها و پرهیز از توقف در این سطح را باید همواره مطمح نظر قرار دهید.

در مراسم صبح امروز که علاوه بر قائم مقام جمعی از مدیران معاونت حضور داشتند از ۴ نفر از کارمندان نمونه ستادی و کشوری در سال ۱۳۹۹ که به پیشنهاد معاونت حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه و تأیید کمیته داوری کشوری انتخاب شده‌اند، با اهدای لوح تقدیر به امضای رییس قوه قضاییه تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/
قوه قضاییه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر