کد خبر: 1098358 A

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور انتصاب حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای را به عنوان ریاست قوه قضاییه، به حکم رهبر معظم انقلاب تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، عباس مسجدی آرانی، رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور انتصاب با ارسال پیامی حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای را به عنوان ریاست قوه قضاییه، به حکم رهبر معظم انقلاب تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای محسنی اژه ای (دامت توفیقاته)

ریاست محترم قوه قضائیه جمهوری‌اسلامی ایران

با سلام و احترام

انتصاب شایسته حضرتعالی را به ریاست قوه قضاییه از سوی رهبر معظم انقلاب (دامت برکاته) که نشانگر حسن اعتماد معظم له به جنابعالی است تبریک عرض می‌نمایم.

قطعاً سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی در مناصب مختلف مدیریتی دستگاه قضایی در کنار حسن شهرت به ولایتمداری، عدالت طلبی، فساد ستیزی، قاطعیت، سلامت نفس و توجه به رفع مشکلات مردم، زمینه ساز اعتماد مبارک رهبر معظم انقلاب در انتصاب یکی دیگر از ذخایر قوه قضاییه به سمت ریاست این قوه و نوید بخش تداوم حرکت پرشتاب این قوه به سمت قوه قضاییه‌ای در تراز انقلاب اسلامی ایران خواهد بود.

اینجانب از طرف خود و به نمایندگی از کارکنان خدوم و پرتلاش سازمان پزشکی قانونی کشور ضمن تبریک مجدد این انتصاب مبارک، آمادگی این سازمان را جهت تداوم خدمت خالصانه و شبانه روزی به مردم شریف ایران اسلامی اعلام و از درگاه خداوند متعال برای حضرتعالی در این جایگاه حساس توفیقات روزافزون و امدادهای ویژه الهی مسئلت می‌نمایم.

عباس مسجدی آرانی

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور

انتهای پیام/
رهبر معظم انقلاب غلامحسین محسنی اژه ای قوه قضاییه سازمان پزشکی قانونی کشور سازمان پزشکی قانونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر