کد خبر: 1096452 A

مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه اعلام کرد: مجموع املاک خریداری شده از سال ۸۰ تا اردیبهشت ۹۸، ۶۳۶۵ متر و مجموع املاک اجاره شده ۱۵۸۷ متر بود، در مقابل از اردیبهشت ۹۸ تا پایان خرداد سال جاری، املاک و اراضی خریداری شده ۹۸۵۰ متر و املاک اجاره شده به ۱۸۸۰ متر رسید.

به گزارش ایلنا، کمیسیون ساماندهی املاک مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه اعلام کرد: از آنجایی که در گذشته قریب به اتفاق املاک خریداری شده توسط هیات مدیره‌ها به نام دادگستری استان یا قوه قضاییه بود، مشکلاتی را در انتقال و ارتقای املاک در استان‌ها به دنبال داشت. بر همین اساس کمیسیون ساماندهی املاک مرکز با هدف ارتقای املاک مرکز در استان‌ها تشکیل و به دنبال آن املاک خریداری شده در استان‌ها به نام مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه ثبت شد.

براساس این گزارش، از سال ۱۳۸۰ تا اردیبهشت سال ۱۳۹۸، مجموع املاک خریداری شده ۶ هزار و ۳۶۵ متر و مجموع املاک اجاره شده هزار و ۵۸۷ متر است. در همین مدت زمان املاک خریداری شده توسط وکلا سه هزار و ۳۶ متر و املاک اجاره شده توسط وکلا ۹۷۲ متر بود همچنین املاک خریداری شده توسط کارشناسان سه هزار و ۳۲۹ متر و املاک اجاره شده توسط کارشناسان ۶۱۵ متر است.

این در حالی است که بعد از اردیبهشت سال ۱۳۹۸ تا پایان خرداد ۱۴۰۰، مجموع املاک و اراضی خریداری شده ۹ زهرا و ۸۵۰ متر و مجموع املاک اجاره شده هزار و ۸۸۰ متراست. در همین مدت زمان املاک خریداری شده توسط وکلا هزار و ۷۶۱ متر و املاک اجاره شده توسط وکلا هزار و ۶۴۵ متر بود همچنین املاک خریداری شده توسط کارشناسان سه هزار و ۳۶۹ متر و املاک اجاره شده توسط کارشناسان ۲۳۵ متر است. مجموع اراضی خریده شده توسط وکلا و کارشناسان نیز چهار هزار و ۷۲۰متر است.

انتهای پیام/
مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه اراضی و املاک مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر