کد خبر: 1096290 A

امیر سرتیپ نصیرزاده:

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: کارکنان نیروی هوایی ارتش با شرکت پرشور در انتخابات نشان دادند همچون روزهای اول انقلاب، استوار و محکم به پای انقلاب ایستاده‌اند.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان قدیم و جدید پایگاه هوایی شهید حبیبی زهام مشهد  که باحضور استاندار خراسان و دیگر مقامات لشکری و کشوری برگزار شد، با تبریک پیروزی درخشان ملت شریف ایران در انتخابات پرشور و دشمن شکن ریاست جمهوری اخیر، گفت: حضور مردم در صحنه انتخابات به عنوان پشتوانه بسیار قوی برای دولتمردان و سیاستمداران در کار دیپلماسی و روابط بین الملل است.

 فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه  حضور پر شور مردم ولایتمدار ایران اسلامی در انتخابات، چشم دشمنان را کور و زبانشان را بست افزود: همه دنیا مشاهده کردند که ملت ایران اسلامی علیرغم تمام مشکلات با چه شوق و حماسه ای پای صندوق های رای رفتند و ما  امیدوارم با این انتخاب خوب و شایسته به امید خدا یک دولت انقلابی و مردمی تشکیل شود.

امیرسرتیپ نصیرزاده با اشاره به مشارکت ۸۰ درصدی کارکنان و خانواده‌ بزرگ نیروی هوایی ارتش در انتخابات خاطرنشان کرد: کارکنان نیروی هوایی ارتش همچون روزهای اول انقلاب نشان دادند که همچنان استوار و محکم  پای انقلاب ایستاده‌اند.

وی به حضور نیروی هوایی در تمامی مقاطع حساس تاریخ انقلاب اشاره کرد و گفت:مشارکت فعالانه در دوران دفاع مقدس، مقابله با اشرار، حضور در حرمین شریفین و مدافعین‌حرم، گوشه ای از خدمات ارزنده نیروی هوایی ارتش است.

در ادامه محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفایش و شهدای مدافع سلامت و تبریک هفته قوه قضاییه با بیان اینکه امروز نیروی هوایی ما جزو ۱۰ نیروی برتر هوایی در جهان و نیروی برتر در سطح منطقه است، افزود: نیروی هوایی الحمدالله نامی ماندگار از خود به جای گذاشته است. در شرایطی که از ابتدای انقلاب شاهد محدودیت و تحریم بوده‍ایم و قبل از انقلاب هم نیروی هوایی کاملا وابسته به غرب بود، امروز با استفاده از ظرفیت‍های داخلی و با وجود تحریم و محدودیت به این توانایی رسیده‍ایم.

استاندار خراسان رضوی در خصوص اثرگذاری ارتش در دوران دفاع مقدس اظهار داشت: ملت ما هیچگاه حادثه ۱۹ بهمن سال ۵۷، رشادت ها و فداکاری های نیروی هوایی در هشت سال دفاع مقدس را فراموش نخواهد کرد. همچنین نیروی هوایی در حوادث و بلایای طبیعی و مبارزه با ویروس کرونا نقش بسیار موثری داشته و با بسیج تمام امکانات خود وارد عمل شده و خدمتگزار مردم بوده است.

وی با اشاره به شرایط کرونایی گفت: در طول دوران مبارزه با ویروس کرونا حدود ۸۰ هزار خدمت توسط نیروی هوایی به جامعه و مردم انجام شده، که نشان دهنده آن است که نیروی هوایی در کنار مردم قرار دارد.

در این مراسم، امیر سرتیپ دوم خلبان محمد رضا بهرام نژاد طی حکمی از سوی فرمانده نیروی هوایی ارتش به سمت فرمانده پایگاه شهید حبیبی مشهد منصوب و از تلاش‍های امیر سرتیپ دوم خلبان حمید مصطفوی تقدیر شد

انتهای پیام/
نصیرزاده نیروی هوایی ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر