کد خبر: 1096111 A

نجابت:

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس از حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در جلسه سه‌شنبه این کمیسیون و بازدید اعضای کمیسیون از تاسیسات آب‌سنگین اراک خبر داد.

به گزارش ایلنا، روح‌الله نجابت در توضیح جلسه امروز یکشنبه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: جلسه امروز کمیسیون براساس دستوری که از قبل اعلام شده بود به فعالیت یکساله کمیسیون اختصاص داشت.  نمایندگان عضو کمیسیون ضمن بیان نقاط قوت و ضعف که مدنظرشان بود به بحث و تبادل نظر در این زمینه پرداختند.

نماینده مردم شیراز در مجلس افزود: در جلسه امروز همچنین مروری بر اولویت‌های کمیسیون و آغاز یک حرکت رو به جلو و موثر از سوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس در یکساله پیشرو انجام شد.

نجابت درباره دستور کار آتی کمیسیون شوراها و برنامه‌های کمیسیون در هفته جاری گفت: اعضای کمیسیون فردا (دوشنبه) بازدیدی از تاسیسات آب سنگین اراک دارند که این برنامه از صبح تا حوالی ظهر به طول می‌انجامد.

وی ادامه داد: کمیسیون شوراها بعدازظهر سه‌شنبه هم دعوت از وزیر کشور درباره گزارشگیری و بحث و بررسی فرایند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای شهر در کشور را در برنامه و دستور کار خود دارد.​

انتهای پیام/
روح الله نجابت سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر