کد خبر: 1095851 A

فرمانده دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص):

فرمانده دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) گفت: دانشگاه، اولویت اول نیروی پدافند هوایی ارتش است و همواره در پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری که تنها نقشه راه برون رفت از مشکلات و چالش های موجود به شمار می‌رود، پیشرو است.

به گزارش ایلنا،  سرتیپ دوم بیژن ساعدی در جمع اساتید و فرماندهان ارشد این دانشگاه، با تشریح رویکرد آموزشی این دانشگاه گفت: علاوه بر آموزش علوم فنی و اصول نظامی گری، جلوه‌های تربیت، عشق به انقلاب و نظام و رویکردهای علمی که از ضرورت‌های تداوم حرکت انقلاب در گام دوم است مورد توجه مسئولان و اساتید دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) است.

وی افزود: دانشگاه، اولویت اول نیروی پدافند هوایی ارتش است و همواره در پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری که تنها نقشه راه برون رفت از مشکلات و چالش های موجود به شمار می‌رود، پیشرو است.

سرتیپ دوم ساعدی با تاکید بر اینکه دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) پایگاه تربیت افسران متعهد و با اخلاص در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، است، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین مؤلفه مقابله با شیطنت‌های دشمن عمل به منویات مقام معظم رهبری است.

وی با اشاره به اینکه ضعف در روحیه جهادی، مسبب تمام بی انگیزگی ها، ناامیدی‌ها و رسوخ در اعتقادات و آرمان های اسلامی است، اظهار کرد: الگوگرایی، نسل جوان را به تعالی روح و همتای والا فرا می‌خواند و اساتید دانشگاه باید علاوه بر پرداختن به بحث های علمی، در صحنه بودن و حرکت جهادی را مد نظر داشته باشند.

فرمانده دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح از اجزای مهم اقتدار و قدرت ملی محسوب می شوند، تصریح کرد: امروز اقتدار جمهوری اسلامی ایران با داشتن جوانان مومن، رشید، با اخلاص و انقلابی در سراسر تاریخ بی نظیر است.

 

انتهای پیام/
سرتیپ دوم بیژن ساعدی فرمانده دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر