کد خبر: 1094009 A

دبیرکل حزب رفاه ملی افغانستان، به رئیس‌جمهوری منتخب ایران تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، دبیرکل حزب رفاه افغانستان با صدور پیامی انتخاب «سید ابراهیم رئیسی» به عنوان رئیس‌جمهوری منتخب را تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

 

جناب آقای سیّد ابراهیم رئیسی (دامت برکاته)

رئیس جمهور منتخب ملّت ایران

 

سلام علیکم و رحمت‌الله و برکاته

نخست انتخاب بجا و شایسته جنابعالی را به سمت ریاست‌جمهوری اسلامی ایران در سیزدهمین دوره انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ و همچنین ولادت با سعادت ثامن الحجج حضرت امام رضا (ع) را که خود از خادمین آن حضرت محسوب می‌شوید به جنابعالی از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و خرسندم به نمایندگی از حزب رفاه ملی افغانستان انتخاب جناب عالی را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)  ملت بزرگ و شریف ایران تبریک وشادباش می‌گویم، امیدوارم با انتخاب جناب‌عالی روابط نیک، حسنه و حسن همجواری بین دو کشور دوست و برادر بیش از گذشته تحکیم پیدا کرده و روابط تاریخی، عمیق و دیرینه هر دو ملت ایران و افغانستان بیش از گذشته از استحکام و پایداری بهتر و بیشتری برخوردار شود.

رئیس جمهور منتخب ملّت شریف ایران؛ باور دارم رنج، درد و جنگ‌های خانمانسوز که بر مردم افغانستان از سوی اجانب، بیگانگان به ویژه دولت آمریکای جنایتکار و عمال سرسپرده آن یعنی گروه طالبان، داعش و ... بر مردم ما تحمیل شده است، جنابعالی و مردم عزتمند ایران را سخت می‌آزارد و بسیار علاقه وافر به برقراری صلح و ثبات دائمی در افغانستان و منطقه دارید.

حزب رفاه ملی افغانستان از جنابعالی که رئیس‌جمهوری و مظهر اراده‌ ملت و کشور دوست و برادر جمهوری اسلامی ایران هستید تقاضا دارد، مردم مسلمان افغانستان را که بیش از چهار دهه در آتش جنگ تحمیلی و خانمانسوز می‌سوزد، در راستای برقراری صلح و ثبات یاری کرده و دِین اسلامی و برادری خود را بیش از گذشته ادا کنید.

در پایان حزب رفاه ملی افغانستان توجه خاص و عنایت ویژه حضرتعالی را در باره مهاجرین افغانستانی مقیم جمهوری اسلامی ایران خواهان است.

یک بار دیگر فرصت را مغتنم شمرده انتخاب جنابعالی را به عنوان ریاست‌جمهوری اسلامی ایران به جناب شما و رهبر بزرگ انقلاب اسلامی و ملت عزتمند ایران تبریک و شادباش عرض می‌کنم. پاینده و مستدام باشید.

 

 

                                                                                                 محمّدحسن جعفری

                                                                                      دبیر کل حزب رفاه ملّی افغانستان

                                               

انتهای پیام/
حزب رفاه ملی افغانستان سید ابراهیم رئیسى
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر