کد خبر: 1087726 A

صولت مرتضوی:

صولت مرتضوی معاون ستاد مرکزی ابراهیم رئیسی اظهار کرد: رای قاطع و بالا به یک رئیس جمهور، قدرت رئیس جمهور را در سطح بین المللی و جهانی افزایش می دهد.

به گزارش ایلنا، سید صولت مرتضوی معاون ستاد مرکزی سید ابراهیم رئیسی در همایش صنعت و خودرو این ستاد که عصر روز چهارشنبه در هتل المپیک برگزار شد گفت: از کسانی که اطلاعات کلی درباره علم اقتصاد دارند سوال شود که چه باید کرد تا به اقتصاد پویا برسیم چند پیشران را مطرح می کنند. در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی باید از خام فروشی به جد پرهیز کنیم و محصولات نتیجه این صنعت را صادر کنیم. در حوزه کشاورزی می گویند باید به مدرن ترین تخصص روز در حوزه آبیاری و راندمان مطلوب رسید. 

وی افزود در بخش مسکن گفته می شود کشوری که ۲۰۰ میلیون هکتار وسعت دارد نداشتن مسکن عار است. همچنین در صنعت خودرو همه می دانند بعد از صنعت نفت از مهمترین صنایع است. برخی آمارها می گوید سالی ۲ میلیون خودرو نیاز داخلی ماست.

وی ادامه داد: حدود ۸۵۰ هزار نفر مستقیم در صنعت خودرو فعالیت می کنند و این ظرفیت را به دو برابر می توان افزایش داد و نیاز همسایگان را هم در این بخش برطرف کرد. مهمترین عامل عقب افتادگی صنعت خودرو دولتی بودن آن است.

مرتضوی گفت: آقای رئیسی سلام رساندند و گفتند که دوستان بگویید بر مشارکت حداکثری و رای قاطع تاکید کنند. 

وی گفت قطعا رای قاطع و بالا به یک رئیس جمهور، قدرت رئیس جمهور را در سطح بین المللی و جهانی افزایش می دهد.

اقتصاد خودرو رئیس جمهور معاون مرتضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر