کد خبر: 1085900 A

رییسی در جمع خبرنگاران:

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: من رقیب خود را ناکارآمدی، فساد و وضعیتی که امروز مردم نمی‌پسندند و از آن بشدت گله مندند و ناامیدی را در جامعه رواج می‌دهد، می‌دانم.

رقیب من فقر و فساد است

به گزارش ایلنا، سید ابراهیم رییسی در بدو ورود به سازمان صدا و سیما برای حضور در اولین برنامه مناظره در جمع خبرنگاران گفت: پرچمی که امام (ره) برافراشت و شهدای ۱۵ خرداد بدنبال آن بودند اجرای عدالت، مبارزه با فقر، فساد و تبعیض و اجرای عدالت در همه سطوح جامعه بود.

وی یادآور شد: امروز بعد از گذشت از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی موضوع مهم اجرای عدالت و  ایجاد تحول در کشور به ویژه در حوزه مدیریت اجرایی کشور است که امری بسیار ضروری است. مردم تغییر را می‌خواهند. وضع موجود موجب نگرانی بسیاری از دلسوزان انقلاب و مردم و جوانان است.  

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: لازمه تغییر وضع موجود حضور بامعنای مردم در صحنه است. تصمیم و اراده ملت است. خواستی که مردم داشتند که بنده به عنوان طلبه‌ای که سال‌ها خدمتگذار مردم هستم، در این عرصه حضور پیدا کنم. به این خواست و پیام لبیک گفتم و به صحنه آمدم و امیدوارم بتوانم این ماموریت بزرگی که به عهده ما است، انجام دهم. مردم همیشه نشان دادند وظیفه خود را خوب می شناسند و خوب تشخیص می‌دهند و خوب عمل می کنند.  

رییسی افزود:  امروز هرکسی می‌تواند در این میدان حاضر شود و نظر و برنامه‌ای داشته باشد و وعده‌ای دهد. همه محترم هستند. اما من رقیب خود را ناکارآمدی، فساد و وضعیتی که امروز مردم نمی‌پسندند و از آن بشدت گله مندند و ناامیدی را در جامعه رواج می‌دهد، می‌دانم.

وی گفت: آنچه در این مناظره خواهند دید برنامه و کارنامه‌ای است که بتواند اثبات کند که این برنامه را می‌تواند اجراکند مردم به آنچه مطرح می‌شود از مساله و مساله شناسی و با راهکارهایی که برای حل مساله ارائه می‌شود توجه کنند و باید توجه کنند آیا در این جایگاه کسی هست که بتواند مساله را حل کند یا نه؟ که البته آنجا دیگر کارنامه باید گواهی دهد.

رییسی اضافه کرد: آنجا باید عملکردها گواهی دهد که کسی در این کسوت ظاهر می شود قولش قول راست و درست حسابی با مردم است و درست حرف می زند و عملی هم که مردم از آن می بینند عمل صادق خواهد بود.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: باید داوری به عهده مردم گذاشت. امیدواریم آنچه که بر عهده ما در بیان برنامه‌ها و کارنامه است توفیق پیدا کنیم به مردم بگوییم مساله و حل آن را خوب شناختیم.

رییسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر