کد خبر: 1085868 A

همتی:

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سخنانی پیش از شروع اولین مناظره انتخاباتی گفت: بحران اقتصادی و مشکلات اقتصادی کشور راه حل دارد و آمده ام بگویم حصر ایران را باید پایان دهیم و اقتصاد ایران را از حصر سیاست خارج کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عبدالناصر همتی یکی از داوطلبان سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری در بدو ورود به صدا و سیما و پیش از مناظره در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که با چه روشی سعی می‌کنید توجه مردم را به مطالب‌تان جلب کنید و رقیب اصلی شما در این مناظره کیست؟ گفت: در ابتدا گرامی می‌دارم یوم الله ۱۵ خرداد و ایام ارتحال امام خمینی (ره) و همچنین شهادت امام جعفر صادق(ع) را تسلیت می گویم. 

وی ادامه داد: من الان یک شهروند عادی هستم، تا چند روز پیش رییس بانک مرکزی بودم اما امروز یک استاد دانشگاه هستم و آمده‌ام در مقابل یک جریانی که می‌خواهند با سیاسی کاری کشور را اداره کنند، بایستم.  بحران اقتصادی و مشکلات اقتصادی کشور راه‌حل دارد و آمده‌ام بگویم حصر ایران را باید پایان دهیم و اقتصاد ایران را از حصر سیاست خارج کنیم.

این کاندیدای سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری خاطرنشان کرد: آمده‌ام تا جوانان را از حصر مقررات خارج کنیم، نفت را از حصر آمریکا خارج کنیم و آمده‌ام بگویم باید مردم را از حصر یک جریان سیاسی خارج کنیم جریانی که ۵ نامزد آن در این انتخابات حضور دارند.

وی ادامه داد: رقیب من ۵ نفر از نامزدهای همین جریان خاص هستند اما قهر مردم با صندوق مهمترین رقیب اصلی است و اگر مردم قهر خود را با صندوق کنار بگذارند من رقیبی ندارم. 

عبدالناصر همتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر