کد خبر: 1084028 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

سخنگوی ستاد زاکانی از تغییر زمان برنامه مناظرات انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری انتقاد کرد.

 مالک شریعتی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره تغییر زمان پخش مناظرات تلویزیونی نامزدهای انتخابات گفت: ستاد انتخابات کشور و کمیسیون تبلیغات ظاهرا تصمیم گرفتند زمان برگزاری مناظرات کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری را تغییر دهند علت آن را هم زمان پخش مسابقات فوتبال اعلام کردند. بنده سوالم این است که مگر زمان پخش مسابقات از قبل معلوم نبود.

سخنگوی ستاد انتخابات زاکانی بیان تاکید کرد: ما دقیقا به همین روش مدیریتی در کشور ایراد داریم بی‌نظمی و شلختگی و عدم برنامه‌ریزی از قبل و متحیر کردن مردم و بر هم زدن نظم برنامه‌های کاندیداهای ریاست‌جمهوری عاملی می‌شود که انتخابات با نظم کامل برگزار نشود. این موضوع خود دلیلی بر ضرورت تغییر شرایط کشور بوده و یک نمونه از کارهایی است که نظم باید در آن در حد اعلا باشد.

وی ادامه داد: زمان انتخابات مشخص است و زمان برگزاری بازی فوتبال هم مشخص است. الان هم زمان مناظرات را دقیق اعلام نکردند و گفتند این روزها یا روزهای دیگر و هنوز زمان را دقیق نگفتند. برنامه‌ریزی اولیه و ثانویه نشانگر ضعف جدی در برنامه‌ریزی و مدیریت کشور است و باید این شیوه‌ها تغییر یابد و برای همیشه کنار گذاشته شود.

انتخابات ریاست جمهوری بازی ریاست جمهوری فوتبال ستاد انتخابات کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر