کد خبر: 1083451 A

نوش آبادی در تذکری شفاهی:

نماینده مردم ورامین ، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی به ورامین نگاه می‌کنیم این منطقه را ایستا نمی‌بینیم و هیچ‌کس گمان نمی‌کرد روزی خواهد رسید که شهدای مظلوم و گمنام ۱۵ خرداد ورامین، نه فقط در آسمان ورامین بلکه در آسمان ایران اسلامی خواهند درخشید و خدا را سپاسگزارم که توفیق زیارت این سرزمین پاک به شما مردم عزیز را پیدا کردم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسین نوش آبادی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۹خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: در آستانه سالگرد حماسه بزرگ و جاویدان ۱۵ خرداد سال ۴۲ قرار داریم، حماسه‌ای که نقطه عطف تاریخ انقلاب و آغازگر نهضت اسلامی بود، اینجانب به عنوان نماینده دیار ۱۵ خرداد، یاد همه شهدای این حماسه بزرگ به ویژه یاد شهدای مظلوم ۱۵ خرداد ورامین را گرامی می‌دارم و از مسئولان کشور می‌خواهم در تأسی از فرمایشات بنیانگذار نظام که در مقام تجلیل از مردم غیور ورامین فرمودند؛ مردم ورامین به ویژه جوانان این منطقه حق ویژه‌ای بر ما دارند، نسبت به حل مشکلات و مطالبات این مردم رنج‌دیده عنایت بیشتری داشته باشند.

نماینده مردم ورامین ، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مقام معظم رهبری در سفر تاریخی ۲۲ خرداد سال ۸۲ به ورامین به مردم این دیار فرمودند؛ از شما مردم غیور ورامین، پیشوا، قرچک، باقرآباد و جوادآباد به خاطر ایستادگی و مقاومتتان تشکر می‌کنم. معظم له فرمودند؛ وقتی به ورامین نگاه می‌کنیم این منطقه را ایستا نمی‌بینیم و هیچ‌کس گمان نمی‌کرد روزی خواهد رسید که شهدای مظلوم و گمنام ۱۵ خرداد ورامین، نه فقط در آسمان ورامین بلکه در آسمان ایران اسلامی خواهند درخشید و خدا را سپاسگزارم که توفیق زیارت این سرزمین پاک به شما مردم عزیز را پیدا کردم.

نوش آبادی ادامه داد: همچنین مقام معظم رهبری در این سفر فرمودند؛ همه مردم عزیز ورامین، پیشوا، قرچک، باقرآباد و جوادآباد، مجموعه‌ای را تشکیل می‌دهند که ارزش‌های این منطقه از ایمان و عزم آنها ناشی شده است. امیدوارم با این جایگاه رفیعی که مردم دیار ۱۵ خرداد در نگاه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری دارند، مسئولان ارشد کشور و دست‌اندرکاران امور نسبت به رفع مشکلات، نارسایی‌ها و کمبودهای این منطقه اهتمام بیشتری داشته باشند و دین خود را نسبت به مردم غیور دیار ۱۵ خرداد ادا کنند.

 

مجلس شورای اسلامی حسین نوش آبادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر