کد خبر: 1081999 A

در پیامی؛

رئیس سازمان انرژی اتمی با صدور پیامی از عوامل تعمیرات فنی نیروگاه بوشهر قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با صدور پیامی از زحمات دست‌اندرکاران اجرای عملیات تعمیرات فنّی در نیروگاه اتمی بوشهر قدردانی کرد.

معاون رئیس جمهور در این پیام آورده است: اکنون که به یُمن عنایات الهی و در سایه‌ تلاش و کوشش مستمر متخصّصان و تلاشگران صنعت هسته‌ای کشور در حوزه نیروگاهی، اجرای عملیات تعمیرات اساسی و بهسازی فرآیند عملکردِ «نماد فنّاوری صلح‌آمیز هسته‌ای» در حاشیه‌ خلیج همیشه فارس با موفقیّت به فرجام رسیده است؛ بر خود واجب می‌دانم تا مراتب سپاس و قدردانی خود را به همه دست‌اندرکاران این اقدام مبارک خاصّه مدیریت ارشد و متخصّصان ارجمند شرکت تولید و توسعه انرژی اتمی ایران ابلاغ نمایم.

وی در ادامه گفته است: این اقدام به موقع و ارزشمند شما موجب شد تا نیروگاه اتمی بوشهر در این برهه حساس که کشور با کمبود شدید برق روبروست، این نیاز مبرم را برطرف کند.

رئیس سازمان انرژی اتمی همچنین تصریح می‌کند: امیدوارم با استعانت از درگاه حضرت احدیّت و با استمداد از ارواح مطهّر شهدای گرانقدر و والامقام صنعت هسته‌ای، بیش از پیش در راه اعتلای این صنعت ملّی و تحقّق اهداف بلند نظام اسلامی جهت توسعه بهره‌مندی از مواهب فنّاوری صلح‌آمیز هسته‌ای کوشا باشیم.

صالحی در پایان نیز اضافه می‌کند: دوام سلامتی و مزید توفیق همه عزیزان را در پرتو توجّهات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه ایزد منان خواستارم.

 

انتهای پیام/
نیروگاه بوشهر سید علی اکبر صالحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر