کد خبر: 1081884 A

نوروزی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه خاموشی های اخیر مشکلات زیادی برای مردم به وجود آورده است، خطاب به وزیر نیرو گفت: علت قطعی های مکرر برق سوءمدیریت یا عدم نظارت است؟

به گزارش خبرنگار ایلنا، رحمت‌الله نوروزی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۵ خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی به رئیس جمهور درخصوص پرداخت هزینه کلزای کشاورزان استان گلستان گفت: کشاورزان چشم انتظار این موضوع هستند، دستور دهید سریعتر انجام شود و در این رابطه به وزرای صمت و جهاد کشاورزی تذکر جدی دارم.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس یازدهم در تذکری به وزیر نیرو با انتقاد از اینکه خاموشی های اخیر مشکلات زیادی برای مردم به وجود آورده است، ادامه داد: برق روزی ۴ الی ۵ مرتبه قطع می شود و مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده است، از نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را برعهده دارند، تقاضا داریم به این موضوع ورود کرده و اگر به همین منوال پیش برود، مردم، کشاورزان، چاه های آب، صنایع تبدیلی و... با مشکل مواجه می شوند. انتظار داریم نایب رئیس، وزرای مربوطه را به مجلس دعوت کند تا پاسخگو باشند. سراسر کشور با مشکل مواجه است. در حال حاضر در آستانه فصل گرما قرار داریم، علت قطعی های پیاپی چیست؟ سوءمدیریت یا عدم نظارت است؟ مردم در این رابطه بسیار گلایه مند هستند. همچنین در آستانه انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری قرار داریم.

وی در تذکری خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد دی کلینیک علی آباد کتول یادآور شد: از دوره نهم این موضوع را پیگیری می کنم، اما هنوز به سرانجام نرسیده است، انتظار می رود دستور تعیین تکلیف آن را بدهید تا در ماه های پایانی دولت به سرانجام برسد.

علی نیکزاد که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت در پاسخ به تذکر این نماینده از وزرای مربوطه خواستار ورود به موضوعات مطروح شد و گفت:پرداخت پول کلزای کشاورزان مسئله مهمی است و از کمیسیون کشاورزی درخواست رسیدگی دارم.

 

رحمت‌الله نوروزی نماینده مردم علی آباد کتول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر