کد خبر: 1081807 A

ویس کرمی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: جهت حفظ شأن مجلس، قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها بصورت کامل اجرا شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهرداد ویس کرمی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۵ خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به دولت، شورای عالی امنیت ملی و تیم مذاکره کننده گفت: لازم است جهت حفظ شأن مجلس، قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها اجرای کامل شود.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس در ادامه به افرادی تذکر داد که از آزادی مصرح در قانون اساسی جهت تضعیف نهادهای قانونی کشور و قانون‌شکنی استفاده می‌کنند و همچنین از کسانی که از تریبون مقدس مجلس از  هنجارشکنی ها دفاع می‌کنند، تذکر داد.

وی در تذکری خطاب به هیأت رئیسه جدید مجلس تأکید کرد: باید نقایص گذشته بررسی شده و شأن و کرامت همه نمایندگان حفظ شود.

ویس کرمی در تذکر دیگری خطاب به وزیر نیرو گفت: وی تاکنون ۳ بار برای پاسخگویی به سوال از حضور در کمیسیون انرژی خودداری کرده است. همچنین بایدبه موضوع کندی ایجاد زیرساخت نیروگاه پل باباحسین خرم آباد رسیدگی شود.

وی در تذکری خطاب به وزیر صنعت خاطر نشان کرد: باید به وضعیت نامناسب اداره صمت لرستان که حائز رتبه آخر نهادهای کشور شده و همچنین عدم تعیین تکلیف شهرک صنعتی شماره ۴ خرم آباد و چگنی رسیدگی شود.

عضوکمیسیون آموزش،تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در پایان در تذکری خطاب به وزیر کشور خواستار تسهیل ارتقاء یکی از بخش های حوزه انتخابیه به شهرستان شد.

 

انتهای پیام/
مجلس شورای اسلامی مهرداد ویس کرمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر