کد خبر: 1081330 A

حاجی پور در تذکر شفاهی:

نماینده مردم آمل در مجلس با انتقاد از معضل پسماند شهر آمل گفت: چرا چنین معضلی که از لحاظ بهداشت و درمان، سلامت مردم را به خطر انداخته، همچنان حل نشده و مردم در انتظار رفع این مشکل هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،  رضا حاجی پور در نشست علنی امروز (سه شنبه ۴ خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر کشور گفت: حل معضل پسماند شهرستان آمل جزو اولویت های من در راستای خدمت رسانی به مردم شهر هزار سنگر آمل است و این معضل بعد از گذشت ۴۱ سال از پیروزی انقلاب هنوز باقی مانده است.

نماینده مردم آمل در مجلس یازدهم تاکید کرد: گزارش هایی که درباره اقداماتی جهت رفع مشکلات پسماند آمل به شما داده اند، ناصحیح است و من تمام عکس ها و اسناد آن را برای شما ارسال کردم، اما هنوز موفق به دیدار شما نشده ام!

وی ادامه داد: چرا چنین معضلی که از لحاظ بهداشت و درمان، سلامت مردم را به خطر انداخته، همچنان حل نشده و مردم در انتظار رفع این مشکل هستند. این موضوع تنها به صورت عدد و رقم بر روی کاغذ باقی مانده و از لحاظ عملیات کاری هیچگونه اقدامی صورت نگرفته است.

حاجی پور در تذکر دیگری خطاب به رحمانی فضلی وزیر کشور با اشاره به اتفاقی که در فرمانداری شهرستان آمل افتاده، گفت: افرادی برای حضور در انتخابات شوراهای شهر و روستا در آنجا ثبت نام کرده و متاسفانه اسرار آنها قبل از ارسال به مسئولان اجرایی، به دست مردم رسیده و موجب افشای اسرار این اشخاص شده است، شما باید برای حل این مشکل ورود می کردید، اما هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده و ما منتظریم تا از حقوق این افراد دفاع شود.

 

مجلس شورای اسلامی رضا حاجی پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر