کد خبر: 1080764 A

جلیلی در توئیتر:‌

یک کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: هنر دولت آینده باید این باشد که علاوه بر حل مسائل، کشور را ارتقا و بلکه جهش دهد.

به گزارش ایلنا، سعید جلیلی در حساب توئیتر خود نوشت: هشت سال عمر یک ملت را با این نگاه که حالا یک تنفسی داشته باشید، هدر دادید. این نگاه نباید ادامه یابد. هنر دولت آینده باید این باشد که علاوه بر حل مسائل، کشور را ارتقا و بلکه جهش دهد. نباید معطل حوادث سیاسی و اقتصادی و حتی طبیعی ماند.

وی در توئیت دیگری نوشت: کشور را با تکه پرانی و طعنه نمی‌شود اداره کرد، تا چه رسد بخواهیم کشور را جهش دهیم. باید از این مرحله عبور کنیم.

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نوشت: زمانی ملت ما گفت میتوانم نفت را ملی کنم. همزمان کسانی میگفتند آفتابه هم نمیتوانیم بسازیم! وقتی دشمن نتوانست مانع ملی شدن نفت بشود از زور کودتا استفاده کرد. امروز هم تحریم میکند، یک راه مذاکره برای رفع تحریم است که جای خودش؛ اما دهها ابتکار وجود دارد که تحریم را بی اثر می کند.

وی افزود: در همین تبادلات بانکی، یک راه تهاتر است. حالا به تهاتر میگویند پوست بز! باید انتخاب کنیم که چهارسال آینده با یک نگاه حداقلی انفعالی دوباره کشور معطل می شود یا این که می خواهیم جهش کنیم و از فرصت هایی همچون جوانان متخصص و صاحب نظر و دارای ابتکار استفاده کنیم؟!

جلیلی نوشت: زمانی می گفتند ملت ایران لولهنگ (آفتابه) هم نمی تواند بسازد. امروز هم بعضی در موضوع مهم تهاتر، چیزی که به ذهنشان می رسد؛ پوست بز است! چرا توان کشور را پوست می دانید؟ شما اصلا میدانید توانایی کشور چیست؟ این توهین به ملت است، تحقیر کشور است! تقلیل و تحقیر توانمندی های داخلی است.

 

انتخابات سعید جلیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر