کد خبر: 1080308 A

راستینه هفشجانی در نطق میان دستور:

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، با بیان اینکه پیروزی امروز کشور، آزادی مردم از تفکر خسته و واداده غربگراها است، گفت: اکنون ملت عزیز ایران، ما هستیم با شما، در یک انتخاب سرنوشت ساز؛ یک طرف جریان فساد رانت خوار و طرف دیگر جریان مبارزه علیه فاسد است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در جلسه صحن علنی امروز یکشنبه ۲ خرداد مجلس شورای اسلامی، احمد راستینه هفشجانی در نطق میان دستور گفت: در آستانه سوم خرداد سال روز آزاد سازی خرمشهر قهرمان بر ارواح طیبه همه شهدا و امام شهدا صلوات می فرستیم. جوانان عزیز، خرمشهرها در پیش است، خرمشهر امروز ما آزادی مردم مظلومی است که تفکر خسته و واداده غربگرا و رسانه های زنجیره آنها از داخل و خارج معیشت مردم را به گروگان گرفته است تا مردم از انقلاب درخشان ۵۷ شان نا امید شوند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: خرمشهر امروز ما، شکست تفکر ظریفی است که بسیار آشنا است، تفکری که میدان دیپلماسی را در قدم آهسته با وزیر خارجه آمریکا تعریف می کند و میدان مجاهدت حاج قاسم را بغض آلود نفی می کند، میدان مجاهدتی که امروز فرزندان جبهه مقاومت فلسطین با تأسی بر مکتب حاج قاسم در انتخابی سخت رژیم اسرائیل را خوار و ضعیف می کنند.

نماینده شهرکرد، بن وسامان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم عزیز ایران در آستانه انتخابات مهمی قرار گرفته ایم، ما می دانیم که چه بلایی بر سر معیشت شما آمده است، گوشت و مرغ از سفره مردم حذف شده و رئیس جمهور با ریش خند شما را حواله به مصرف ماهی می دهد، رئیس جمهور عادت کرده که حقیقت های تلخ را طنز وهن کند و با بیل تدبیرش کمر ملت را بشکند و بعد می گوید باید از پیروزی های دولتش فیلم بسازند، بله این فیلم سکانس های تکان دهنده ای دارد.

این نماینده مجلس اظهار داشت: سکانس پایان این فیلم را باهم مرور می کنیم صف های طولانی متعدد زن و مرد ماسک بر صورت زده در صف مرغ دو نرخی، آبرویشان را برای معیشت شان به میدان آورده اند، سکانس پنجم فاجعه ارز، تلاطم بازار ارز، طلا، سکه، مسکن و خودرو، سرمایه هایی که یک شبه در بورس نصف می شود و پولدارانی که یک شبه ثروتشان چندین برابر شده، توزیع رانتی هزاران دلار ارز جهانگیری که معلوم نشد چه وارد کشور شده است.

وی افزود: سکانس چهارم بسیار تراژدی است، آیا یادتان هست که روحانی در تبلیغاتی سال ۹۲ چه گفت؟ آقای روحانی مگر شما نگفته اید مشکل چند برابر شدن دلار، در عدم مشورت، خود شیفتگی، عدم استفاده از ابزارهای علمی برای اداره کشور است و دولت نخواهد گذاشت که ارزش پول ملی ظرف ۶ ماه به یک سوم برسد، آقای روحانی الان ارزش پول ملی در چه وضعیتی است؟

راستینه در ادامه نطق اظهار داشت: سکانس سوم فاجعه بنزین و موسیقی زجر آور این سکانس؛ آقای روحانی با ریش خند بیان می کند که من هم اطلاع نداشتم و صبح جمعه مطلع شدم، سکانس دوم وعده های برجامی و موسیقی این سکانس بسیار وهن آلود است.

این عضو کمیسیون فرهنگی بیان کرد: عیدانه فراوان شد تا باد چنین بادا؛ جمله آقای روحانی یادتان هست؟ "طبق این توافق دی ماه سال ۹۴ تمامی تحریم ها لغو خواهد شد"، ملت عزیز آماده باشید همین روزها روحانی باز هم از عیدانه سخن خواهد گفت، ۶ میلیون تن کالای اساسی دپو شده در کمرگ ها را روانه بازار می کند تا شاهد از غیب برسد، سکانس دوم خصوصی سازی غلط، تجمعات کارگری و رانت های آقازادگی خصولتی ها.

وی ادامه داد: سکانس اول، دولتی معطل اروپا و آمریکا، شرطی سازی اقتصاد، حتی با خروج آمریکا از برجام، طرح اینستکس و دروغ های اروپایی ها و معطل ماندن روابط ایران با سایر کشورهای دنیا تا مبادا دوستان غربی آقای روحانی ناراحت شوند، موسیقی این سکانس جالب است، ملت عزیز جمله روحانی یادتان هست؟ "مذاکره با آمریکا راحت تر از مذاکره با اروپا است، آمریکا کدخدای ده است و با کدخدا بستن راحت تر است."

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اما سکانس پیش درآمد، استادیوم؛ سال ۱۳۹۲ را به یاد بیاورید، "دولت تدبیر و امید به دنبال آن است آنچنان روغن اقتصادی ایجاد کند و آنچنان مردم از درآمد سرشار برخوردار شوند که مردم اصلا به یارانه  ۴۵ هزار تومان نیاز نداشته باشند، زندگی خوبی داشته باشند، اشتغال فراوان باشد"، اکنون ملت عزیز ایران، ما هستیم با شما، در یک انتخاب سرنوشت ساز، یک طرف جریان فساد رانت خوار، طرف دیگر جریان مبارزه علیه فاسد چه برادر رئیس جمهور باشد، برادر معاون اول باشد چه آقازاده ها و دامادهای وزرا باشد این تصمیم با شما است، ما با شما در یک انتخاب انقلابی.

نماینده شهرکرد در مجلس احمد راستینه هفشجانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر