کد خبر: 1080236 A

خسروی اسفزار در تذکر شفاهی:

نماینده بیرجند گفت: این گران‌های چند هفته اخیر از جمله نان، آرد، روغن، لبنیات و سایر اقلام دروغ است یا راست؟ اگر صحت دارد، چرا اقدامی انجام نمی‌دهید؟

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسین خسروی اسفزار در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲ خرداد) مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت سوم خرداد روز مقاومت و فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس و پیروزی جبهه مقاومت در فلسطین، در تذکری شفاهی به رئیس جمهور گفت:  در گذشته گفتید چون تمامی گرانی ها تا پایان سال ۹۹ انجام شده، تا پایان دولت گرانی نداریم در جلسه اخیر هیات دولت هم بیان کردید نامزدهای ریاست جمهوری به مردم دروغ نگویند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس یازدهم افزود: حال سوال اینجاست که این گرانی ها چند هفته اخیر از جمله نان، آرد، روغن، لبنیات و سایر اقلام دروغ است یا راست؟ اگر صحت دارد، چرا اقدامی انجام نمی دهید؟ در آستانه انتخابات گرانی و افزایش مشکلات مردم تشویق آنها به حضور در انتخابات است یا ناامیدی از حضور؟

وی ادامه داد: شما در شروع ریاست جمهوری گفتید اگر مشکلات قابل حل نبود، کاندید نمی شدم. شما را به خدا قسم می دهیم پیش بینی امام امت را جدی بگیرید که فرمودند اگر دولت کاری کند که مردم در صحنه ناراضی شوند، آن روز برای مصیبت است و مجلس و دولت موفق نخواهند شد و فاتحه کشور را باید خواند.

 

افزایش قیمت ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر