کد خبر: 1080193 A

پژمانفر در تذکر شفاهی:

یک نماینده مجلس گفت:تیم مذاکره کننده باید توجه کند که کلیه مباحث مطرح شده در مذاکرات وین در صورتی که مورد تایید مجلس باشد، ارزش دارد، اگر مجلس مفاد مذاکرات را تایید نکند، رسمیت ندارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نصرالله پژمانفر در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲ خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: در آستانه سوم خرداد یاد و خاطره شهدا و رزمندگان اسلام که تلاش آنها تجلی اراده الهی بود را گرامی می داریم.

نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تیم مذاکره کننده باید مصوبات مجلس در قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران را مورد توجه قرار دهند، براساس مصوبه مجلس باید از اول خرداد اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی و نظارت های فراتر از پروتکل متوقف شود، نظارت ها باید منحصر بر پادمان باشد و نه بیشتر. ذخیره سازی اطلاعات باید به صورت کامل متوقف شود،  آژانس باید به صورت رسمی از طریق سازمان انرژی اتمی موارد مطرح شده را به صورت رسمی اعلام کند.

وی خاطرنشان کرد: تیم مذاکره کننده باید توجه کند که کلیه مباحث مطرح شده در مذاکرات وین در صورتی که مورد تایید مجلس باشد، ارزش دارد، اگر مجلس مفاد مذاکرات را تایید نکند، رسمیت ندارد.

مذاکرات وین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر