کد خبر: 1078649 A

ائمه جمعه تاکید کردند؛

ائمه جمعه جمهوری اسلامی ایران در نامه‌ای خطاب به ائمه جمعه جهان اسلام در ارتباط با جنایات رژیم صهیونیستی تاکید کردند: موضوع فلسطین بی‌تردید مسئله اول جهان اسلام است و ملت ایران همواره پیشتاز دفاع از مظلوم بوده است.

به گزارش ایلنا، جمعی از ائمه جمعه جمهوری اسلامی ایران با انتشار نامه‌ای خطاب به ائمه جمعه جهان اسلام با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی عنوان کردند: موضوع فلسطین بی‌تردید مسئله اول جهان اسلام است و ملت ایران همواره پیشتاز دفاع از مظلوم بوده است.

بر اساس این نامه موضوع فلسطین بی‌تردید مسئله اول جهان اسلام است و ملت ایران همواره پیشتاز دفاع از مظلوم بوده است، نجات فلسطین و قدس شریف بیشتر از همیشه نیازمند اتحاد و یکدلی مسلمانان وآزادی خواهان جهان است، ولی متاسفانه در چند سال اخیر شاهد عادی‌سازی روابط اعراب با رژیم صهیونیستی هستیم، که همین امر باعث امنیت بیشتر رژیم غاصب صهیونیست در منطقه و نیز جنایات روزافزون این رژیم اشغالگر شده است.

 متن این نامه سرگشاده در حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین اشغالی و محکومیت جنایات بی‌سابقه رژیم غاصب صهیونیستی متن نامه سرگشاده ائمه جمعه جمهوری اسلامی ایران، خطاب به ائمه جمعه جهان اسلام حاوی چهار محور و پیشنهاد عملیاتی و اجرایی تا ساعاتی دیگر منتشر می‌شود.

 

فلسطین ائمه جمعه جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر