کد خبر: 1076493 A

در پاسخ به ایلنا مطرح شد؛

معاون اول رئیس جمهور پس از ثبت نام در انتخابات گفت: مافیا، کسانی هستند که می‌خواهند انتخابات بی رمق برگزار شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اسحاق جهانگیری که ساعتی پیش در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد، پس از حضور در جمع خبرنگاران، در پاسخ به این سوال ایلنا که در جمعی گفتید نگذاریم شهر به دست مافیا بیفتد، منظور شما از مافیا چه کسانی هستند، گفت: مافیا، کسانی هستند که می‌خواهند انتخابات بی رمق برگزار شود. 

جهانگیری در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه عامل گرفتاری های کشور چه کسانی هستند، گفت: تصمیم دارم در این دوره از انتخابات ایجابی صحبت کنم. رنج مردم زیاد است و انتظار دارند کسانی که می‌خواهند در قامت رییس جمهوری ظاهر شوند به فکر آنان باشند. 

وی عامل اول بدبختی و گرفتاری مردم را ترامپ دانست که یک نژادپرست، ضدبشر است و تحریم‌های ظالمانه علیه ایران وضع کرد. دوم کسانی که هستند که بهانه به دست دشمنان ایران در خارج دادند چه آنانی که در دی ماه ۹۶ تظاهرات به پا کردند که بگویند در ایران دولت اعتبار ندارد به اختلافات دامن زدند و من همان روز در یک سخنرانی گفتم دود این کار به چشم کسانی می روند که بانی این کار بودند.

جهانگیری اضافه کرد: حتما ضعف‌های اجرایی در بخش هایی بوده که هم باید همواره پاسخگو  و هم عذرخواه ملت ایران باشیم. هر سه گروه باید در پیشگاه ملت بخاطر اتفاقات  پاسخ بدهند.

اسحاق جهانگیری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر