کد خبر: 1075775 A

صباغیان پس از ثبت‌نام در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری:

یک داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: برای مبارزه با فساد درنگ نخواهم کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا صباغیان پس از ثبت‌نام در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت :  هدفی که بنده از حضور در عرصه انتخابات و ثبت نام دارم این است که تغییر رویکرد در مدیریت اجرایی کشور شکل بگیرد . 

وی ادامه داد : به هرحال اکثریت دولت ها امروز در ایستگاهی متوقف شده اند که بقیه دولت ها متوقف شده بودند و بی عدالتی در جای خودش باقی مانده است ، در حالی که هدف اصلی انقلاب اجرای عدالت بود کماکان جالی خودش باقی مانده است . 

صباغیان به برنامه خود اشاره کرد و گفت : برنامه های متنوعی داریم که خاک می خورند ، مدیران فراوانی داریم و داشتیم پس مشکل کجاست چرا این مسئله بدون حل باقی مانده است . 

وی افزود : ضروری است که همه برنامه ها در بستر و قوانین و مقررات صورت بگیرد ، متاسفانه اکنون به قانونین احترام گذاشته نمی شود یا اینکه ریل گذاری قوانین ومقررات ناقص اجرا می شود یا اجرای نمی شود . 

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت : مشکل اصلی بی توجهی به قانون و مقررات و دور زند قانون است و پارتی بازی است . چه کسانی قانون را دور می زنند خود مسئولان و افراد با نفوذ > بعد هم می گویم که چرا قوانین اجرا نمی شود . 

وی افزود : بنابراین اقتصاد ، فرهنگ ، صنعت ، واردات و صادرات ما لنگ می زند و دچار مشکل است ما از نظر منابع کم نداریم نظام مستقل و خوبی داریم اما در این زمینه با مشکل مواجه می شویم . 

صباغیان گفت : مردم ما امروز مسئول قانونمدار می خواهد ، کشور کسی را می خواهد که با بی قانونی مبارزه کند . 

وی افزود: برنامه دیگر من شفاف سازی است و مردم تشنه شفافیت بویژه در بعد مالی هستند . بنده حقوق دریافتی خودم را به مردم اعلام کرده ام و هزینه انتخاباتی را هم همینطور و سعی کرده‌ام از کسی کمک نگیرم .  برای مبارزه با فساد درنگ نخواهم کرد .

 

محمدرضا صباغیان بافقی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر