کد خبر: 1075409 A

رستم قاسمی پس از ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری:

وزیر نفت دولت محمود احمدی‌نژاد پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران حاضر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رستم قاسمی پس از ثبت نام در انتخابات اظهار داشت امروز حال اقتصاد خوب نیست. بخش زیادی از مردم به زیر فقر  هستند. وقت شعارهای باید بشود و می‌شود گذشته است.

وی افزود:  انشاالله مردم در این دوره با تدبیر خود نسبت به گذشته سکان کشتی اقتصاد کشور را به دست کسانی که تا به حال قایق را هدایت نکرده‌اند، نخواهند داد.

رستم قاسمی خود را سرباز کوچک وطن، نوکر مردم و با تجربه طولانی در حوزه آبادانی کشور و بخش های صنعت معدن مسکن انرژی کشاورزی معرفی کرد و گفت: اساس آبادانی می‌تواند اقتصاد کشور باشد و در شرایطی که تحریم‌کنندگان که تحریم‌های فلج کننده علیه ایران اعمال کرده‌اند با بی اثر کردن تحریم‌ها پس از صد سال از تولید نفت بکه ه عنوان وارد کننده فرآورده های نفتی بودیم به صادر کننده تبدیل شده‌ایم. وی افزود: بیشتر توسعه در صنعت نفت کشور درست در زمانی اتفاق افتاد که تحریم‌های آمریکا، سازمان ملل و اتحادیه اروپا علیه کشور ایران واقع شد. معتقدم به دولتی مقتدر انقلابی با ترکیبی از جوانان و بانوان با حضور افراد با صلاحیت با تجربه به دور از سیاست زدگی نیاز داریم چون که امروز متاسفانه غده سرطانی قوه مجریه کشور شده است که به دلیل سیاست زدگی در اقتصاد کشور متاسفانه آرایش اقتصادی و انتصابات سیاسی شرایطی برای کشور ایجاد کرد که در این روزها مردم نگران و سفره مردم کوچکتر شده است.

قاسمی با اشاره به حکمرانی در حوزه اقتصادی، اولین گام را تلاش درباره حل مسائل و مشکلات معیشتی مردم و عدالت در هدفمندی یارانه‌ها عنوان و اظهار کرد:  این اقدام را بعد از سال‌ها به طور  ریل گذاری اقتصاد کشور انجام می دهیم. 

 این داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حل مشکلات ازدواج جوانان، مسکن و کار و تقویت شاخص های فرهنگی کشور به ویژه تقویت فرهنگ کار و تلاش را عمده مسائل اجتماعی و فرهنگی دانست و گفت: راجع به حکمرانی در حوزه سیاسی باید بگویم این جانب در زمان مسئولیت هم به کشورهای مختلف سفر کرده بودم و با مقامات آن کشور مذاکرات اقتصادی داشتم و  گام اول من تحکیم روابط به ویژه با کشورهای همسایه است.

وی افزود:  در گام دوم روابط با همه کشورهای دنیا به ویژه کشورهای همسو جز رژیم صهیونیستی را مدنظر دارم.

انتخابات ریاست جمهوری رستم قاسمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر