کد خبر: 1074641 A

قالیباف در نطق پیش از دستور:

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امت اسلامی و محور مقاومت در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی ایستاده و در نهایت به پیروزی خواهند رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا،  محمدباقر قالیباف در نشست علنی صبح امروز (سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور گفت: جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در هتک حرمت‌ مسجد الاقصی و به خاک و خون کشیدن مردم فلسطین و کودکان آن سرزمین را محکوم می کنم، رژیم صهیونیستی حقوق بشر را رعایت نمی کند به گونه ای که هر روز شاهد جنایات آن هستیم.

وی افزود: آنها مطمئن باشند امت اسلامی در مقابل این نسل‌کشی‌ها ایستاده و می‌بینیم که از سرزمین غزه چگونه در برابر رژیم صهیونیستی مقابله می‌کنند. سران کشورهای مرتجعی که دنبال عادی سازی روابط با چنین رژیم آدم کُشی هستند، بدانند امت اسلامی و شهدای مقاومت در مقابل این جنایات خواهند ایستاد و آنها به پیروزی خواهند رسید. اقدام تروریستی در کابل افغانستان که باعث شهادت تعداد زیادی از دختران و کودکان در مدرسه سید الشهدا شد را محکوم می‌کنم و عرض تسلیت و تعزیت به همه مسلمانان به ویژه مردم عزیز افغان و خانوداه محترم این شهدای عزیز و گرانقدر داریم.


 

مجلس شورای اسلامی محمدباقر قالیباف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر