کد خبر: 1074471 A

با حضور در جلسه جبهه اصلاح‌طلبان ایران؛

دبیرکل حزب ندای ایرانیان با حضور جلسه جبهه اصلاح‌طلبان ایران برنامه پیشنهادی دولت خود را ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، سید محمدصادق خرازی دبیرکل حزب ندای ایرانیان با حضور در جلسه جبهه اصلاح‌طلبان ایران برنامه پیشنهادی خود را برای دولت آینده به این جبهه ارائه کرد.

گفتنی است برنامه‌های حزب ندای ایرانیان با شعار «تعامل و مدارا، اصلاحات گام به گام، توسعه پایدار» تدوین شده و رویکردهایی از جمله «بهره گیری از تمام ظرفیت های ملی در حوزه انسانی»، «ایجاد فهم مشترک از مشکلات و مسائل و بحران های کشور و تبدیل به مساله ملی برای حل مساله»، «دیپلماسی و روابط خارجی در خدمت توسعه پایدار»، «ایدئولوژی زدایی از اقتصاد و توسعه»، «فهم جدید از مولفه های مدرن در حوزه های مختلف»، «استفاده از تجارب دنیا در حوزه حکمرانی»، «جوانگرایی در دولت»، «نهادینه کردن تحزب»، «حفاظت از حقوق شهروندی»، «پایان قصه تحریم های ایران» و «افزایش قدرت بازدارندگی ایران» دارد.

همچنین گفته می‌شود این برنامه در حوزه‌های سیاست خارجی، اقتصاد، پولی و مالی، کشاورزی، محیط زیست، آب، صنعت،  نفت و انرژی، فرهنگ، نظام آموزشی، توریسم و مسکن تدوین شده است که به صورت مختصر در جلسه جبهه اصلاحات ایران به تفکیک هر حوزه ارائه شد.

حزب ندای ایرانیان آمادگی دارد این برنامه را در اختیار هرکاندیدایی از هر جریان و گرایشی که تمایل داشته باشد از آن استفاده کند، قرار دهد.

صادق خرازی جبهه اصلاح طلبان ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر