کد خبر: 1074294 A

واکنش سخنگوی شورای ائتلاف به قطعی شدن کاندیداتوری رئیسی؛

فعال سیاسی اصولگرا، گفت: تصمیم نهایی را در زمینه کاندیداتوری، شخص آقای رئیسی خواهند گرفت و ما به‌جای ایشان تصمیم نمی‌گیریم. اگر دوستان نظر دیگری در این رابطه دارند باید مستندات را از ایشان جویا شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، امیرابراهیم رسولی عضو شورای ائتلاف در نشست خبری امروز خود در واکنش به سوالی پیرامون صحبت‌های نقوی حسینی نماینده سابق ورامین که از کاندیداتوری رئیسی در روز جمعه خبر داده است، گفت: تصمیم آقای رئیسی برای حضور در انتخابات هنوز قطعی نیست. البته نامه رئیس شورای ائتلاف امروز به همراه ۲۲۰ نامه دعوت از آقای رئیسی که از سراسر استان‌ها به دست ما رسیده است برای ایشان ارسال شده است.

وی تصریح کرد: تصمیم نهایی را در این زمینه آقای رئیسی خواهند گرفت و ما به‌جای ایشان تصمیم نمی‌گیریم. اگر دوستان نظر دیگری در این رابطه دارند باید مستندات را از ایشان جویا شد.

گفتنی است «سید حسین نقوی حسینی»، نماینده ادوار ورامین که از چهره‌های نزدیک به جبهه پایداری محسوب می‌شود صبح امروز درخصوص کاندیداتوری سید ابراهیم رئیسی در انتخابات گفت: رئیسی عزم خود را برای ورود به عرصه انتخابات جزم کرده است و احتمالا به جهت سیادتشان در روز عید فطر اعلام کاندیداتوری می‌کنند و روز جمعه هم که روز بزرگی است برای ثبت نام به محل وزارت کشور تشریف می‌آورند.

کاندیداتوری رئیسی امیرابراهیم رسولی ثبت نام رئیسی در انتخابات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر