کد خبر: 1070942 A

اولین رویداد جمع سپاری شناسایی چالش‌ها و راهکارهای «تحول در نظام خدمات حقوقی» با هدف اعتلاء و ارتقاء نظام خدمات حقوقی و کارآمدسازی عملکرد ارائه دهندگان خدمات حقوقی برگزار می‌شود. با مشارکت نخبگان ، حقوقدانان ، اندیشه ورزان و فعالان حوزه حقوق

به گزارش ایلنا، رویداد جمع سپاری شناسایی چالش‌ها و راهکارهای «تحول در نظام خدمات حقوقی» در راستای بهره‌مندی از ظرفیت فکری نخبگان و حقوقدانان کشور سامان یافته است و امید آن می‌رود که این هم‌افزایی منتج به اعتلای بیش از پیش عدالت از رهگذر تحولات خدمات حقوقی باشد.

تحولات خدمات حقوقی در حوزه‌های مختلفی قابل تحقق است. در این میان برخی از این حوزه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و بنابراین در اولویت رویداد حاضر قرار گرفته‌اند که علاقه‌مندان می‌‍توانند طرح‌ها و ایده‌های خود را ناظر به یک یا چند حوزه معرفی شده ارائه کنند.

مشارکت در رویداد در دو قالب مشارکت فردی و گروهی امکان پذیر است. همچنین متقاضیان می‌توانند در یک یا چند محور رویداد شرکت کرده و نسبت به تکمیل فرم رویداد اقدام کند.

لازم به ذکر است،‌ علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در رویداد به صورت فردی یا گروهی به پایگاه اینترنتی رویداد به آدرس اینترنتی www.legalevent.ir  مراجعه نمایند.

 

مرکز وکلای قوه قضائیه مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و‌ مشاوران خانواده قوه قضاییه تحول در نظام خدمات حقوقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر