کد خبر: 1070549 A

در گفت‌وگوی عزیزی با ایلنا؛

جبهه جهادگران ایران اسلامی، ۳۱۳ نفر از نامزدهای این جبهه را برای انتخابات شورای شهر تهران منتشر کرد.

وهاب عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره لیست جبهه جهادگران ایران اسلامی برای انتخابات شورای شهر تهران، گفت: در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ یک فراخوان عمومی از نامزدهای شورای اسلامی شهر تهران انجام گرفت که قریب به ۶۰۰ رزومه و درخواست حضور در لیست جهادگران واصل شد. پس از بررسی‌های اولیه تعداد ۳۱۳ نامزد برای معرفی به مردم انتخاب شدند.

دبیرکل جهادگران گفت: این لیست ۳۱۳ نفری از طریق فضای رسانه‌ای و شبکه اجتماعی در سطح وسیع منتشر می‌شود. عموم شهروندان می توانند با مراجعه به صفحه اینستاگرام وهاب عزیزی و وب سایت جهادگران نیوز نسبت به نامزد مورد علاقه خود رای و نظر بدهند. لیست نهایی جهادگران با لحاظ کردن رای و نظر شهروندان انتخاب خواهد شد.

عزیزی تصریح کرد: هدف از انتشار این لیست گرم کردن تنور انتخابات و ایجاد شور در مردم بویژه فعالان سیاسی اجتماعی کشور است. ما معتقد هستیم وظیفه اصلی جریان‌های سیاسی کمک به افزایش مشارکت و برگزاری پرشور انتخابات است. حضور حداکثری مردم پای صندوق رای موجب اقتدار ملی در سطح جهانی می‌شود. بنابراین از همه نامزدهای محترم و اعضای ستادهای انتخاباتی در خواست می‌کنیم هدف غایی و نهایی را برگزاری یک انتخابات سالم و پرشور با مشارکت حداکثری در نظر بگیرند و پیروزی فرد یا جریان مورد نظر در اولویت بعدی باشد.

1

2

3

4

 

5

6

7

 

انتخابات ایران اسلامی رسانه شورای اسلامی شهر تهران انتخابات شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر