کد خبر: 1068818 A

با حضور وزیر اطلاعات؛

مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر آیت الله سید محمد حسینی کاشانی با حضور وزیر اطلاعات و علمای برجسته در شهر قم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، مراسم تشییع و خاکسپاری آیت الله سید محمد حسینی کاشانی نماینده دور اول مجلس خبرگان که روز گذشته بر اثر کهولت سن و بیماری در سن ۸۷ سالگی دار فانی را وداع گفت صبح امروز سه شنبه هفتم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات، آیت‌الله حسینی بوشهری و سعیدی امامان جمعه شهر قم و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

پیکر این عالم فقید پس از تشیع از مسجد امام حسن عسکری(ع) قم به سمت حرم حضرت معصومه(س) و اقامه نماز میت توسط آیت الله حسینی بوشهری امام جمعه قم برای خاکسپاری به گلزار شهدا و در جوار فرزند شهیدش انتقال داده شد.

مرجوم آیت الله سید محمد حسینی کاشانی ابو زوجه حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات و پدر سید محمود حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم است.

سید محمود علوی در پایان مراسم تشییع ابو زوجه خود مرحوم آیت الله سید محمد حسینی کاشانی خطاب به حاضران در این مراسم گفت: این عالم فقید با وجود سوابق مبارزاتی و انقلابی اما منزل کوچک و محقری داشت که از قبل از انقلاب تا زمان رحلت هیچ تغییری نکرد و این نشان از ساده زیستی ایشان دارد.

 

سیدمحمود علوی آیت الله سید محمد حسینی کاشانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر