کد خبر: 1065765 A

دانشگاه امام حسین(ع) در فراخوانی اعلام کرد؛‌

دانشگاه جامع امام حسین در فراخوانی اعلام کرد که از میان دانشجویان ممتاز دوره‌های تحصیلات تکمیلی بدون آزمون دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش ایلنا، دانشگاه جامع امام حسین(ع) در فرخوانی اعلام کرد که از میان دانشجویان ممتاز در دوره‌های تحصیلات تکمیلی وزارت علوم دانشجو می‌پذیرد.

متنکامل فراخوا به شرح زیر است: 

«فراخوان پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه جامع امام حسین(ع)

دانشگاه جامع امام حسین(ع) براساس آیین‌نامه پذیرش بدون آزمون در دوره های تحصیلات تکمیلی وزارت علوم، از میان دانشجویان ممتاز دانشجو می‌پذیرد.

دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام بر اساس آیین‌نامه «پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره‌های تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری)» وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره ۶۷۲۷۲/۲۱ مورخ ۱۸/۰۴/۹۳ و اصلاحیه آن به شماره ۲۳۷۲۰۰/۲۱ مورخ ۱۶/۱۲/۹۳، از میان دانش‌آموختگان و دانشجویان ممتاز دوره کارشناسی (برای دوره کارشناسی‌ارشد) و کارشناسی‌ارشد (برای دوره دکتری) بدون آزمون برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشجو می‌پذیرد.

مهلت ثبت‌نام اینترنتی از تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ آغاز می‌شود و تا ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.

 داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام مراحل ثبت‌نام به آدرس ihu.ac.ir مراجعه کنند.

لازم به ذکر است، کلیه داوطلبان متعهد به انقلاب اسلامی و بسیجیان فرهیخته، مجاز به شرکت در این فراخوان هستند و این دانشگاه برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در ۵۹ رشته کارشناسی ارشد و ۱۵ رشته دکتری تخصصی (PhD) در رشته های علوم پایه، علوم انسانی و فنی و مهندسی دانشجو می‌پذیرد.»

آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه جامع امام حسین(ع) پذیرش دانشجو در دانشگاه امام حسین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر